نقش فروید در تسلط شیطانی ما

سابقۀ «زیگموند شولمو فروید» نمایانگر این مطلب است که چگونه یک فرقۀ شیطانی، ایلومیناتی، ماهرانه با پنبه سر بشریت را می برند و قدرت کسب می‌کنند.

ایلومیناتی‌ها در قرن هفدهم از میان بدعت گذاران یهودی سباتین بیرون جهیدند.

زیگموند فروید (1856- 1939) یک سباتین بود که باورهای منحرفانۀ شیطانی خود را در لفافۀ علم و طبّ به دنیا فروخت. رسانه‌ها و سیستم آموزشی تحت کنترل ایلومیناتی، او را به عنوان یک پیامبر بزرگ ستایش نمودند.

 

سباتین‌ها یک فرقۀ روابط جنسی بودند که به انجام همه‌گونه انحراف جنسی قابل‌تصور به عنوان یک ضدیت در پیشگاه خداوند دست می‌زدند. این همان چیزی ست که شیطان پرستان انجام می‌دهند؛ زنای با محارم، بچه‌بازی، همجنس بازی، شهوترانی و هر چیزی که غیر طبیعی و ناسالم می‌باشد.

فروید و «B’nai Brith» (ایلومیناتی) پشتیبانان‌اش جهان را قانع نمودند که میل جنسی (شهوت) انگیزۀ اولیۀ زندگی بشر است، و سکس یک اکسیر جهانی‌ست. او آموزش می‌داد که سرکوب کردن امیال جنسی باعث واکنش‌های عصبی می‌شود. و می‌گفت که در این صورت مردها دچار اضطراب اختگی می‌شوند و زنان در حسرت آلت مردانه رنج می‌برند

 

برای دور زدن زنای با محارم و بچه‌بازی، او آموزش می‌داد که کودکان دارای امیال جنسی نسبت به جنس مخالف در والدین خود هستند و نسبت به والدین هم جنس خود احساس دشمنی دارند. در نهایت مبحث «اودیپوس کمپلکس» او می‌گوید: «یک پسر به‌صورت ناخود‌آگاه می‌خواهد پدر خود را بکشد و به مادر خود تجاوز نماید.»

فیلسوف معروف «کارل پوپر» می‌گوید: «روانکاوی فروید همان‌قدر فاقد متدهای علمی‌ست که کف دست شناسی.» و همچنین گفته است که: «اودیپوس کمپلکس هیچ پایه علمی ندارد.»

فروید ابعاد معنوی انسان، گرسنگی‌ ما برای خداوند کسی که با مطلق‌های معنوی مانند هارمونی، عشق، حقیقت و زیبایی تبلور می‌یابد را انکار می‌کند. کابالا می‌آموزد که خداوند هیچ صفتی ندارد. تحت تأثیر کابالا، فروید تعلیم می‌داد که خدا فقط تجسم یک گونه پدر خیالی‌ست که طراحی شده است تا ما امیال جنسی‌مان را سرکوب نمائیم.

پس از پیوستن به فرقۀ ماسونی «B’nai Brith» در 1897، حرفۀ شغلی فروید سیر صعودی آسمانی آغاز نمود.

 

پروفسور روان‌شناسی «دیوید باکان» تشریح می‌کند که روانکاوی فروید برآمده از «کابالای لوریانیک» و زُوَهر می‌باشد. لوریانیک کابالا یک فرمول صوفیانۀ قرن دوم است که توسط بدعت‌گذار «ساباتای زوی» برداشت شده است.

فروید در مورد کابالا با «خاخام چایم بلوچ» در 1920 بحث نمود. خاخام به پروفسور باکان گفت که: «وقتی فروید مطرح نمود که موسی یک فرعون مصری بود و نه یک یهودی، آن دو نفر کارشان به جرّ وبحث و دعوا کشید. تا اینکه فروید طغیان نموده و خاخام را تنها گذاشت»، پس از آن بود که خاخام کتابی در قفسه‌ها یافت که فروید را به عنوان یکی از معتقدان به ساباتای زوی معرفی می‌نمود. (بنیان‌گذار ساباتین)

 

فروید از اعضای B’nai Brith برای حمایت‌هایشان تشکر نمود. در واقع بسیاری از اعضای این لژ کادر شروع را تشکیل دادند که این شارلاتان بازی روانکاوی را تأسیس نمودند.

به اظهار «مایکل جونز»، ساختار انجمن‌های روانکاوی فروید به مانند انجمن‌های مخفی بود. احتمالاً دارای همان اهداف مخفی B’nai Brith می‌باشد. «فریب‌دادن»، «استثمارکردن» و «به برده‌گی کشیدن».

نامه‌های فروید برملا نموده که او مشتریان خود را بیشعور می‌خواند.

او خودش را با شیری که در یک کارتون دیده بود مقایسه می‌نمود. شیر در زمان غذا خوردن به ساعتش نگاه می‌کند و می‌پرسد: «سیاهان من کجایند؟» بیماران فروید «سیاهان» او بودند. (جونز ص. 116)

فروید می‌نویسد: «با رد کردن یک دعوتنامه برای سفر یک مشتری ثروتمند، ممکن است در غیاب من درمان شود.»

«مزاج من بستگی به درآمدم دارد، پول گاز خنده‌آور من است .»

می‌گفت: «معالجه با صحبت کردن» ، روانکاوی که یک رسوایی بود. چنانکه مایکل جونز می‌نویسد، با پرداخت مبلغی، افراد ثروتمند آمرزش از لذت‌های گناه‌کارانۀ خود و اجازه برای ادامۀ گناهان‌شان دریافت می‌کردند.

 

جونز معتقد است که این روانکاوی بر مبنای آیین‌های اولیۀ ایلومیناتی و نوعی کنترل فکری می‌باشد.

حقیقت این‌ست که روان‌شناسان، دانسته یا ندانسته، جزئی از این سازمان سرّی شیطانی هستند. «هدف واقعی ایلومیناتی‌ها بیمارکردن مردم و گرفتن پول‌های‌شان می‌باشد.» این روشن می‌کند که چرا روان‌شناسان میلیون‌ها انسان، از جمله کودکان را به دارو می‌بندند.

مدل انجمن مخفی قابل اطلاق کردن به حرفۀ طبابت بطور کلّ است، همینطور دیگر حرفه‌ها!

 

فروید راهنمای مقدم بر «آلفرد کینزی» بود، منحرفی که با استمناع مداوم خود کشی کرد. کینزی گزارش تحت حمایت راکفلر معروف خود را با الگوهای رفتاری همجنس‌بازان دور و بر خودش پر نمود. با این وجود، او آمریکائیان را متقاعد نمود که هم‌خوابگی‌های متعدد و انحراف داشتن امری عادی است.

 

به طور مشابه فروید با خواهر همسرش، «مینا برنیس» رابطه داشت و او را حامله نمود. تئوری‌های روانشناسی او تلاشی برای تبرئه نمودن خودش می‌باشد. مضحک این‌که، «آدام وایزهاپت»، برنامه ریز و طراح ایلومیناتی هم خواهر همسرش را حامله نموده بود.

 

فروید دریک دوره‌ای عاشق خواص دلچسب کوکائین شد. هنگامی که بعضی از دوستانش معتاد بودند، او ظاهراً ترک کرده بود. هرچند ویکی‌پدیا گزارش می‌دهد: «بعضی از منتقدین نظر می‌دهند که اغلب تئوری روانشناسی فروید زائیدۀ اعتیاد او به کوکائین بوده است.»

زیگموند فروید روشنگر این‌ست که فرهنگ مدرن توسط یک فرقۀ شیطانی کنترل می‌شود، برای پست‌کردن، تنزل‌دادن و به بردگی‌ گرفتن انسان‌ها. به‌نام علم و پزشکی فریب خورده‌ایم.

 

شیطان‌پرستان افراط جنسی و انحراف را تشویق می‌کنند تا انسانیت را به برده‌گی بگیرند. «هرچیزی بی‌خیالیه»، اسم‌شب شیطان‌پرستان است. فروید به جامعه اجازۀ به افراط رفتن در شهوترانی را اعطا نمود.

روابط جنسی آزاد، زناشوئی و خانواده را متزلزل می‌نماید، ارگان‌هایی که برای ثبات اجتماعی و سلامت جامعه لازم هستند. با تنزل دادن همه روابط انسانی به پست‌ترین مشارکت اجتماعی، رابطه جنسی. سکس و «رابطه داشتن» را تنها راه رسیدن به توسعۀ شخصی و خوشبختی معرفی می‌کند.

برای 200 سال گذشته، تحول و روشنفکری با معیار افزایش مجوز‌های روابط جنسی اندازه‌گیری می‌شوند. تا به امروز ما در مقابل مناظر مستهجن آنتیک و افراد گوشت‌آلو، نمایش‌گران لخت «غرور همجنس‌گرایان» زانو خم کرده‌ایم.

این «پیشرفت» در معیارهای شیطانی‌ست. ما قربانیان یک توطئۀ چندنسلی شیطانی هستیم که هر روزه بی‌باک‌تر گسترش می‌یابد.

با تشکر از تحقیقات ارزشمند ریچارد اوانز.

لینک مطلب به زبان اصلی

 نوشتۀ : (دکتر هنری مکو 29 آگوست 2010)

لینک‌های مربوط

«Related — «Sex and the Jews

Sabbateans and the Golden Dawn 

Sigmund_Freud_and_the_Lubavitcher_Rebbe.pdf

FREUD_and_Lurianic_Kabbalah.pdf

Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: