سرطان قارچ است و قابل درمان می‌باشد


سرطان قارچ است …

 

…  و قابل درمان می‌باشد

عکس جالبی‌ست، هشت میلیون انسان هرساله در سراسر دنیا از سرطان می‌میرند، بیشتر از نصف این تعداد تنها در ایالات‌متحده، و پیش‌بینی شده که تا سال 2030 میزان جهانی آن به 12 میلیون خواهد رسید.

سرطان بزرگترین عامل مرگ انسان‌های پائین 85 سال است و در آمریکا از هر چهار نفر یکی به آن مبتلا می‌باشد، «هر چهار نفر یک نفر.»

آزادی‌هایمان هر روز بخاطر «حمایت اجتماع از تروریسم» گرفته می‌شوند، درحالیکه تمامی آنچه که موجب رنج و آلام و همینطور مرگ و میر آنها می‌شود از بیماری‌هایی ناشی می‌شود که اتحادیه‌ها و شرکت‌های بزرگ صنایع شیمیایی متعلق به اشراف از پیدا کردن درمانی برای آنها بطور سیستماتیک (هدفمند و برنامه ریزی شده) امتناع می‌کنند.

 

باهم می‌توانیم، بله، اما اگر شرکت‌های دارویی اجازه بدهند. هر ساله مقدار بسیار زیادی پول از خیریه‌ها به دست می‌آید، برای پیدا کردن راه‌حل آن‌چیزی که این مؤسسات قصد ندارند پیدا کنند.

رئیس یک سازمان تحت کنترل راکفلر در اصلاح نژاد انسان «دکتر ریچارد دِی» در حین صحبت در کنفرانسی که در مورد تحولات آیندۀ جامعۀ جهانی در پیتزبورگ و در سال 1969 برگزار شده بود، از دکترها تقاضا می‌کند تا دستگاه‌های ضبط‌صوت را خاموش نمایند و نت برداری هم نکنند، تا اینکه او جزئیات یک لیست طولانی از تغییرات برنامه‌ریزی شده را بیان نمود. اما یکی از دکترها نت برداری کرده بود و بعدها علناً در موردش صحبت نمود.

حالا، 40 سال گذشته است، ما می‌توانیم ببینیم که تا چه حد دکتر «دی» دقیق بوده است. «ما می‌توانیم تقریباً همۀ سرطان‌ها را همین‌حالا معالجه نمائیم. اطلاعات آن درون پرونده‌ای در انستیتوی راکفلر موجود است، اگر زمانی تصمیم گرفته شود که منتشر شود.»

«دی» همچنین گفت که: «با اجازه دادن به این‌که مردم از سرطان بمیرند جلوی رشد جمعیت گرفته خواهد شد، آدم‌ها ممکن است از سرطان و یا از هر چیز دیگری بمیرند»! این مردم روحی در بدن ندارند و به همین جهت چنین کارهایی می‌کنند.

کمپانی‌های داروسازی بزرگ علاقه‌ای به درمان سرطان ندارد، وقتی در حال انباشتن ثروت‌های هنگفتی هستند که از راه زیر نظر گرفتن علائم این بیماری و با داروهایی نابود کننده و کشنده برای سلول، سموم کشتار مردم، مانند شیمی درمانی بدست می‌آید. امّا این فقط بخاطر پول نیست، خاندانی که از یک ریشۀ خونی هستند، اشراف حاکم، می‌خواهند که مردم رنج ببرند و زودتر از موعد بمیرند، به عنوان روشی برای کنترل جمعیت.

به همین علت است که هروقت کسی خارج از کمپانی‌های کلاه‌بردار داروسازی یک روش مؤثر برای درمان سرطان کشف می‌کند، به سرعت توسط مؤسسات پزشکی و سازمان‌های دولتی مورد هدف قرار می‌گیرد.

 

یکی از اینگونه موارد دکتری ایتالیایی‌ست، بنام «تولیو سیمونچینی»، یک مرد درخشان و شجاع که از سر خم کردن در برابر فشارهای عظیمی که با آن روبرو شده و همچنان ادامه دارد، امتناع می‌کند، پس‌از این‌که دریافت سرطان چیست و چگونه می‌توان با آن مقابله کرد.

«اتهام سیمونچینی» این بوده که کشف کرد سرطان یک قارچ است که توسط «کندیدا» بوجود می‌آید. یک ارگانیزم مخمّر مانند، که به تعداد کم در بدن زیست می‌کند حتّی در افراد سالم، سیستم دفاعی بدن بطور معمول آنها را تحت کنترل نگه می‌دارد، اما هنگامی که کندیدا به یک قارچ قوی تبدیل می‌شود، برخی از مشکلات سلامتی را بدنبال خواهد داشت از جمله سرطان.

تولیو سیمونچینی می‌گوید که سرطان همین عفونت‌های قارچی کندیدا می‌باشد و اینکه، توضیحات جامعۀ پزشکی درمورد سرطان به عنوان یک اختلال عمل سلولی کاملاً اشتباه است.

 

کندیدا

سیمونچینی یک متخصص تومورشناسی است، اختلالات متابولیک و دیابت‌ها، اما او از این هم بیشتر است. او یک دکتر واقعی‌ست، کسی‌که بدنبال کشف حقیقت در جهت مصلحت بیمارانش می‌باشد و از پذیرش طوطی‌وار دیدگاه‌های رسمی، اینکه دکترها چگونه باید عمل یا فکر کنند، دوری می‌کند.

او عقاید متعصبانۀ موجود در «پیروی از عقاید روشنفکرانه» را با تمام مفروضات ثابت نشده‌اش، دروغ، تقلب و جعلیات آن، به چالش گرفته است. او به سختی به انتقاد از تشکیلات پزشکی می‌پردازد که همچنان به روش‌هایی که برای درمان و مقابله با اپیدمی جهانی سرطان بی‌فایده هستند ادامه می‌دهند.

از زمانی که وارد پزشکی شد، دریافت که چیزی در رابطه با روش‌های درمان سرطان اشتباه ست:

«درد و رنج‌های وحشتناکی را می‌بینم. من در بخش اطفال مربوط به تومورشناسی بودم، همۀ این بچه‌ها می‌میرند. من داشتم رنج می‌بردم وقتی می‌دیدم بچه‌های بیچاره، با شیمیایی شدن، و با رادیواکتیو شدن می‌میرند.»

عصبانیت و غم و اندوه از آنچه که شاهدش بود او را به سوی تحقیق برای فهمیدن، و در نتیجه درمان این بیماری ویرانگر هدایت نمود. او تلاش خود را با ذهنی باز و یک کاغذ سفید خالی از فرضیات خشک و تعلیم‌ات تحمیلی توسط جریان رسمی «جامعه پزشکی و علمی» شروع نمود.

 

چه تعداد دیگر از این‌گونه کودکان معصوم باید با رنج و درد بمیرند تا مردم از نگاه کردن به دکتران به عنوان «خدایان» دانای همه‌چیز دست بردارند و میزان شگفت‌انگیز جهل موجود را درک نمایند؟!

سیمونچینی دریافت که همۀ سرطان‌ها به یک صورت عمل می‌کنند، اهمیت ندارد که در کدام قسمت بدن و یا چه فرمی به خود بگیرند. یک عامل مشترک وجود دارد. او همچنین دریافت که توده‌های سرطانی همیشه سفید هستند.

دیگر چه چیزی سفید است؟ قارچ (کندیدا).

سیمونچینی متوجه شد که آنچه طبّ عمومی رایج معتقد است که یک رشد بیش از حد سلولی توسعۀ تومورهای سرطانی، در واقع سلول هایی است که سیستم دفاعی بدن برای دفاع از حمله کندیدا تولید می‌کند. او می‌گوید که مراحل به اینصورت دنبال می‌شود:

  • بطور معمول کندیدا توسط سیستم دفاعی بدن تحت کنترل نگه داشته می‌شوند، امّا هنگامی که آن به تحلیل رود و تضعیف شود، کندید می‌تواند توسعه یابد و یک «کلنی» بسازد.
  • بطور خلاصه کندیدا به یکی از اعضای درونی بدن نفوذ می‌کند و سیستم دفاعی می‌باید با این تهدید به روش دیگری جواب دهد.
  • این » روش » ساختن یک دیوارۀ دفاعی با سلول‌های خودش می‌باشد و این گسترش یافتگی‌ست که ما آن را سرطان می‌نامیم.

 آنچه که اجازه می‌دهد سرطان بروز نماید، همانطور که در کتاب‌هایم در طول این سالها گفته ام، یک سیستم دفاعی تضعیف شده است. وقتی که آن مؤثر عمل کند، مشکل را قبل از اینکه از کنترل خارج شود مهار می‌کند، و کندیدا را تحت کنترل نگه می‌دارد.

این بیان می‌کند که پراکنده شدن سرطان به قسمتهای دیگر بدن به دلیل بدخیم بودن سلول‌ها و در رفتن از منشأسان است. سیمونوچی هم‌چنین گفت: همیشه این‌طور نیست. دلیل واقعی منتشر شدن سرطان برانگیخته شدن قارچهای کاندیدا و فرار کردن از منشأشان است.

 

 امّا نگاه کن که درست هنگامی که تعداد سرطانی‌ها در سراسر جهان هر چه بیشتر افزایش پیدا می‌کرد چه اتفاقی در حال رخ‌دادن بود. یک جنگ تمام عیار و حساب شده بر علیه سیستم دفاعی بدن انسان‌ها که در هر دهه موذیانه تشدید شده است.

سیستم دفاعی توسط افزوده های خطرناک به نوشیدنی و غذا، کشاورزی شیمیایی، واکسیناسیون، تکنولوژی الکترومغتاطیسی و مایکرویوی، داروهای کمپانی‌های داروسازی، استرس موجود در زندگی مدرن وخیلی چیزهای دیگر.

چه دفاعی کودکان امروز خواهند داشت وقتی 25 واکسن تا قبل از دو سالگی به آنها تحمیل می‌شود، درست موقعی که این سیستم درحال شکل گرفتن است؟

این روشی‌ست که خانواده‌های اشراف ایلومیناتی برای کنترل انبوه جمعیت در نظر گرفته‌اند. با برچیدن دفاع طبیعی بدن در مقابل بیماری‌ها.

حال شُک واقعی در اینست که، چه چیز سیستم دفاعی را از همه سریعتر نابود می‌کند؟

 

شیمی درمانی

پرتونگاری را هم به آن اضافه نمائید. «شیمی درمانی برای کشتن سلول طراحی شده است»، به همین سادگی.

 

آخرین درجۀ مراقبت‌های سرطانی امروزه مسموم نمودن بیمار و امید داشتن به این است که سلول‌های سرطانی را زودتر بکشند قبل از اینکه به اندازۀ کافی سلول‌های سالم بیمار را نابود کنند.

امّا صبر کن، این سّم شیمی‌درمانی سلول‌های سیستم دفاعی را می‌کشد و آنها را تکه‌پاره می‌کند. و کندیدا هنوز در آنجاست.

این سیستم دفاعی ویران شدۀ بدن نمی‌تواند بطور مؤثر به کندیدا پاسخ دهد، و کندیدا به قسمت‌های دیگر بدن سرایت می‌کند تا پروسۀ دیگری را آغاز نماید. حتّی کسانی که به نظر می‌رسند که علاج یافته‌اند پس از عمل جراحی یا شیمی‌درمانی و همه‌گونه چک‌آپ پاک و عاری شدن از تومورها راهم دریافت نموده‌اند، فقط ساعتی در حال تیک‌تیک کردن هستند.

سیستم دفاعی بدن آنها ویران شده است و فقط مدتی زمان می‌برد تا کندیدا باعث برگشت دوباره شود. بطور خلاصه:

شیمی درمانی کسانی را می‌کشد که تصور می‌رود در حال درمان آن‌هاست.

البته، بجز گرفتن زندگی کار دیگری نمی‌تواند انجام دهد. یک نوع سّم است که نابود کنندۀ سیستمی‌ست که ما برای سلامتی و قوی بودن به آن نیاز داریم، وقتی می‌خواهیم درمان شویم.

وقتی دکتر سیمونچینی دریافت که سرطان یک عفونت یا هجوم قارچی‌ست، بدنبال تحقیق در مورد چیزی رفت که قارچ را بکشد و در نتیجه سرطان را از بین ببرد. او متوجه شد که داروهای ضد قارچ کارگر نمی‌باشند، زیرا قارچ‌ها به سرعت تغییر رفتار می‌دهند و حتّی از دارویی که برای کشتن آنها تجویز شده تغذیه می‌کنند.

 

در عوض، سیمونچینی چیزی بسیار، بسیار ساده‌تر پیدا کرد. «سدیم بی کربنات». آری، مادۀ اصلی مورد استفاده در نان‌پزی.

او از این استفاده کرد چون یک نابود کننده قوی قارچ‌ها می‌باشد، و بر خلاف داروها، کندیدا نمی‌تواند خود را با آن «تطبیق» دهد. سدیم بی کربنات از راه دهان و توسط آندوسکوپی اعمال می‌گیرد، یک لولۀ دراز که دکترها برای دیدن داخل بدن و بدون عمل جراحی از آن استفاده می‌کنند. این اجازه را می‌دهد که سدیم بی کربنات مستقیم بر روی سرطان (قارچ) قرار داده شود.

مصریان قدیم خواص درمانی مواد ضد‌قارچ را می‌شناختند و کتابهای هندی تا هزار سال قبل توصیه نمودند که: «مواد قلیایی دارای قدرت قوی در مبارزه با سرطان هستند.»

در 1983، دکتر سیمونچینی یک مرد ایتالیایی را معالجه نمود، «جنارو سانگرمانو»، کسی که با داشتن سرطان ریه فقط چند ماه مهلت زندگی کردن برای او تعیین کرده بودند. چند ماه بعد او نمرد، او سالم به زندگی بازگشت و سرطان از بین رفته بود.

موفقیت‌های بیشتری ادامه یافت و سیمونچینی یافته‌های خود را به سازمان بهداشت ایتالیا معرفی نمود به امید اینکه آن‌ها ذر آزمایشات علمی تحقیقی، نشان دهند که این کار درست است، امّا او درحال فهمیدن مقدار واقعی حقه بازی و فریبکاری در نظام پزشکی بود.

 

 مقامات نه‌تنها مدارک و مستندات او را نادیده گرفتند، بلکه او را از تجویز درمان‌هایی که مورد تأیید سازمان نظام پزشکی نیست محروم نمودند. آری، من واقعاً همین را گفتم. «برای تجویز کردن درمان‌هایی که مورد تأیید نیست.» (درمان موجود است ولی مورد تأیید قرار نمی‌گیرد)

او توسط رسانه‌های رقت‌انگیز زیر یک رشته حملات شریر و تمسخر کننده قرار گرفت، سپس سه سال بخاطر ایجاد مرگ اشتباهی بیمارانی که تحت مراقبت او قرار گرفته بودند زندانی شد. دستور به هر گوشه‌ای رسیده بود که، سیمونچینی را هدف قرار دهید.

مقامات نظام پزشکی گفتند که، «ادعای او در مورد بی کربنات سدیم دیوانگی و خطرناک است.» (البته فقط برای منافع کمپانی‌های داروسازی خطرناک است.) یکی از «رهبران دکترها» حتّی با چرند‌گویی سدیم بی کربنات را یک «مادۀ مخدر» نامید!

در تمام این مدت میلیون‌ها نفر از سرطان در حال مردن بودند که می‌توانستند بطور مؤثر درمان شوند. این انسان‌نماها هیچ اهمیتی نمی‌دهند.

 

 دکتر تولیو سیمونچینی خوشبختانه، آدم ترسوئی نیست و در اینترنت و گفتگوهای مردمی به انتشار کار خود ادامه داد. می‌دانم که او موفقیت‌های قابل توجهی در کاهش و حذف کاملاً واقعی حتّی بعضی از سرطان‌ها که در مراحل پیشرفته و نهایی قرار داشته‌اند با استفاده از بی کربنات سدیم کسب نموده است. در بعضی موارد این ممکن است ماه ها طول بکشد، امّا در بعضی دیگر، مانند سرطان سینه که تومور به آسانی در دسترس می‌باشد، در چند روز محو می‌شود.

مردم همچنین تحت راهنمایی‌های دکتر سیمونچینی در حال معالجه کردن هستند و در آخر این مقاله لینک‌هایی را قرار می‌دهم که شما صحبت‌ها و تجربیات افرادی را که از این طریق معالجه و درمان شده‌اند را می‌توانید مشاهده نمائید.

در آوریل گذشته طی مقاله‌ای یافته‌های دو محقق و دانشمند انگلیسی را مورد بحث قرار دادم که ثابت نموده‌اند سرطان قارچ می‌باشد، «پروفسور گری پاتر» از گروه کشف داروی سرطان و «پروفسور دَن بورک». مجموع یافته‌های این دو آشکار نموده که:

سلول‌های سرطانی دارای نوعی «نشان شیمیایی» منحصربفرد هستند که سلول‌های عادی فاقد آن هستند، یک نوع آنزیم که (سیپ-وان-بی-وان تلفظ می‌شود). آنزیم‌ها پروتئین هستند که نقش کاتالیزور (سرعت بخشیدن) را در فرآیندهای شیمیایی برعهده دارند.

(سیپ-وان-بی-وان) ساختمان شیمیایی چیزی را تغییر می‌دهد که «سالوسترول» نامیده می‌شود که بطور طبیعی در بسیاری از میوه‌ها و سبزیجات پیدا می‌شوند. این تغییر شیمیایی سالوسترول را به یک عامل کشندۀ سلول‌های سرطانی تبدیل می‌کند، امّا هیچ صدمه‌ای به سلول‌های سالم وارد نمی‌کند.

 

 امّا نکته‌ای که نشان می‌دهد سرطان یک قارچ است در اینجاست، سالوسترول سیستم دفاع طبیعی در میوه‌ها و سبزیجات علیه حملات قارچی‌ست و بهمین جهت شما آنها را فقط در گونه‌هایی که در معرض آسیب‌های قارچی قرار می‌گیرند مشاهده می‌کنید، مانند توت فرنگی، ذغال‌اخته، تمشک، انگور، کران‌بری، سیب، گلابی، سبزیجات سبز (به خصوص گل کلم و خانواده کلم)، کنگره‌فرنگی، فلفل قرمز و زرد، اووکادو، مارچوبه و بادمجان.

از طرف دیگر، کمپانی‌های داروسازی و بیوتکنولوژی از این امر بخوبی آگاهند و آنها برای تحلیل بردن این دفاع طبیعی در مقابل حملات قارچی عملیات عظیمی را براه انداختند که به دو صورت عمل می‌کند:

  1. پاشیدن مواد شیمیایی ضد‌قارچ که در کشاورزی مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرند. قارچ‌ها را بطور مصنوعی می‌کشند، این بدین معنی‌ست که گیاهان احتیاجی به فعال کردن سیستم دفاعی خود (سالوسترول) ندارند و امروزه شما فقط آنها را در گیاهانی که به روش سنتی کشت شده‌اند پیدا می‌کنید.
  2. این ضد‌قارچ‌های شیمیایی که بطور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند یک متوقف کنندۀ بسیار قوی (سیپ-وان-بی-وان) می‌باشند و اگر شما غذاهایی که بصورت شیمیایی تهیه شده‌اند بخورید اهمیتی نخواهد داشت که چقدر سالوسترول مصرف کرده باشید زیرا آنها به یک عامل نابود کنندۀ سرطان فعال نخواهند شد. یعنی قادر به عملی که برای آن طراحی و خلق شده اند نخواهند بود.

این عمل اتفاقی نیست، امّا یک طراحی حساب شده است، همانطور که حمله‌های مقامات برای نابود کردن تولیو سیمونچینی حساب شده است. اشراف می‌خواهند مردم از سرطان بمیرند، نه اینکه معالجه شوند. آنها از نظر روانی و احساسی تا آنجا که قادر به تصور کردنش هستید بیمارند و انسان‌ها را بصورت گاوان و گوسفندان نگاه می‌کنند.

برایشان مهم نیست که فریبکاری و سرکوب آنها چه مقدار زجر، رنج و مرگ را باعث میشود – از چشم انداز جنون آمیز آنها هر چه بیشتر بهتر. و این همان چیزی است که این مردم هستند… مجنون.

امّا سیمونچینی از سر خم کردن امتناع می‌کند و مبارزۀ خود برای چیزی که او آنرا یک معالجه مؤثر برای سرطان می‌بیند ادامه میدهد، در حالیکه در دنیا تعداد مرگ و میر بخاطر سرطان مداوماً در حال افزایش است آنهم برای معالجاتی که کارگر نیستند و بر اساس فرضیاتی که هیچ‌گونه واقعیتی ندارند اعمال می‌شوند.

این در واقع یک جامعۀ دیوانۀ، دیوانه است، هر چند، از چشم‌انداز خانواده‌های اشراف، همین‌طور هم باید باشد. خدا را شکر برای شهامت و متعهد بودن انسان‌هایی مانند تولیو سیمونچینی. ما نیاز به تعداد بیشتری انسان‌های امثال او داریم. هر چه سریعتر.

چه تقابل شخصیتی قویی بین او و کسانی که در خدمت تشکیلات پزشکی هستند وجود دارد. وقتی سیمونچینی چند هفته قبل در کلینیک شِن سخنرانی کرد قبل از ورود او بعضی دکترهای محلی نظریات او را رد کردند و به تمسخر گرفتند.

آنها به سخنرانی او دعوت شده بودند، که می‌توانست برای بیماران آنها فواید بالقوه عظیمی در بر داشته باشد. صندلی‌هایی برای آنها رزرو شده بود تا صحبت‌های سیمونچینی را از نزدیک بشنوند و شانسی به آنها داده شد تا سؤالات خود را مطرح نمایند.

چه اتفاقی افتاد؟

آنها هرگز نیامدند.

کندیدا را خودتان در بدن خود و بسیار ساده آزمایش کنید:

«صبح بلافاصله پس از بیدار شدن در یک لیوان نیمه پر آب تف نمائید، سعی نکنید با دست و یا وسیله‌ای بزاق را از درون دهانتان بیرون بکشید، فقط تف کنید، هر قدر کم باشد مهم نیست. بعد از یک ربع یا نیم ساعت محتویات لیوان را به آرامی هم بزنید، سپس آنرا در مقابل نور بگیرید، اگر تف در بالای آب قرار گرفت و یا حل شد شما سالم هستید، امّا اگر لیوان را کدر و غیر‌شفاف نمود بدن شما دارای بالانس یا تعادل کندیدا نیست. بهترین و مؤثرترین کار تغییر شیوه غذا خوردن، روی آوردن به نوشیدن آب میوه و سبزیجات و دوری کردن از هرگونه خوردنی‌های بسته‌بندی شده، کنسرو شده و مخصوصاً فراورده‌های چینی‌ست.»

 

لینک مقالۀ اصلی به زبان انگلیسی


در لینک این می‌توانید مدارک و شهادت بیمارانی که توسط سیمونچینی درمان شدند را ملاحظه نمائید.


 

در این ویدئوی خارق العاده سرطان و نابود شدن آن را مستقیم ببینید.

اف دی ای سازمانی که مسئول حفاظت از مردم آمریکاست و با پول مالیات دهندگان اداره می‌شود، همیشه در جهت منافع کمپانی‌های غول‌پیکر داروسازی برای از بین بردن کمپانی ها وتجار کوچک که داروهای غیر شیمیایی و طبیعی تولید می‌کنند تلاش می‌نماید، و سعی بسیار در سانسور حقیقت دارد، رشوه‌خواری و اتهامات بسیاری دیگر را در لینک زیر می‌توانید مطالعه نمائید.

لینک مربوط به (Natural News)


Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: