آیین کابالا روشنگر حوادث جهانیست


«آیین کابالایی تخریب»، کلید درک حوادث جهانی را در اختیار ما قرار می‌دهد.

بر اساس کابالا، که آیین سّری یهودیت و فراماسونری است: «شرارت و فلاکت از عوامل بومی در فرآیند آفرینش هستند. بدون شرارت خوبی وجود نخواهد داشت، بدون فلاکت، آفرینش نمی‌توانست رخ دهد.»

(مأخذ: Kabbalah: An Introduction to Jewish Mysticism, by Byron L. Sherwin, p. 72)

کابالیست‌ها معتقدند که نظام مسیحیت قدیمی می‌باید بیرحمانه نابود شوند قبل از اینکه نظم نوین (شیطانی) جهانی بر اساس کابالا بنا شود.

 

بنابر شعار ایلومیناتی‌ها: «نظم از طریق هرج و مرج». بدین جهت است که، مانیفست کمونیست حامی نابود کردن ملّت، دین و خانواده و واگذاری تمامی ثروت‌های خصوصی به بانکداران ایلومیناتی در پوشش دولت می‌باشد.

آیین تخریب روشنگر این مطلب است که چرا انقلاب و جنگ توسط یک علاقۀ وحشیانه به نسل کشی، نابودی و ترور توصیف می‌شوند.

روشنگر منع خدا در گفتمان عمومی و پذیرش گسترده وقاحت، پورنوگرافی و خرافات است. توضیح دهنده حمله به جنسیت (وفور مواد شیمیایی مونث کننده و سرطان زا در تمامی محصولات امروزه بخصوص لوازم آرایشی، بهداشتی و پلاستیکی «مترجم») و ترویج همجنس گرائی است.

روشنگر اینست که چرا انسانیت به نظر توسط بحران‌ها، فاجعه‌های اقتصادی، سیاسی و طبیعی پایان ناپذیر، نفرین شده است.

 

ایلومیناتی

ایلومیناتی امروزی، رشد یافته از شیطان پرستان «ساباتین فرانکیست» یک بدعت یهودی در قرنهای 17 و 18 می‌باشد. بانکداران و نیمی از یهودیان اروپا این طاعون را پذیرفتند و توسط فراماسونری آن را در میان اشراف غیر‌یهود توسعه دادند.

 

اینچنین، یهودیان ایلومیناتی نقشۀ مشخص «یهودیت» را در نابودی تمدن بشری می‌باشند.

بعنوان مثال، در کتاب «شما غیر یهودیان» (1924) مائوریس ساموئل می‌نویسد:

«در هر چیزی، ما نابود کنندگانیم … ما یهودیان، ما، نابود کنندگان، برای ابد نابوده کنند خواهیم ماند. هر کاری که شما انجام می‌دهید برآورندۀ نیازها و درخواست‌های ما نخواهد بود. ما برای همیشه نابود کننده خواهیم بود زیرا ما دنیا را برای خودمان می‌خواهیم.» (ص 155)

در سال 1928، «مارکوس رویج» یک یهودی بیوگرافی‌نویس از «رافچایلد» مقاله‌ای با این تیتر نوشت، «دعوای واقعی علیه یهودیان»

«شما شروع به درک واقعی عمق بزه کاری ما نکرده‌اید. ما مزاحمانیم. ما اخلال گرانیم. ما واژگون کنندگان از درون هستیم. ما دنیای طبیعی شما را، ایده‌آل‌هایتان، سرنوشت‌تان را گرفتیم و ویرانشان کردیم. ما مسبب نه‌تنها جنگهای بزرگ بلکه تمامی جنگ‌های شما بوده‌ایم، نه‌تنها انقلاب روسیه بلکه بانی تمامی انقلاب‌های تاریخ بوده‌ایم. ما اختلاف، سردرگمی و سرخوردگی در زندگی شخصی و عمومی شما آورده‌ایم. و هنوز در حال انجامش هستیم. هیچکس نمی‌داند تا چه مدت به اینکار ادامه خواهیم داد.»

مأخذ: (THE CENTURY MAGAZINE, JANUARY 1928, Vol. 115, No. 3, pp. 346-350)

 

چرا کابالا شیطانیست؟

مذهب یعنی «به درون پرداختن» و در واقع «شناخت و اطاعت» از پروردگار. در هر دین واقعی، خداوند شامل آرمان‌های معنوی مطلق می‌باشد. عشق، حقیقت، عدالت، نیکی، زیبایی و همدردی خالص و ناب، خداوند یعنی معنویت و نیکی.

شرارت حالت فقدان خداوند است، همانطورکه تاریکی فقدان روشنائی است.

کابالا شیطانیست زیرا که می‌گوید: «شیطان و شرارت قسمتی از خداست. «خداوند دو جنبه دارد؛ هر دو اساساً یک چیزند؛ آنچه را که ما بصورت شرارت تجربه می‌کنیم همان‌قدر مقدس است که ما نیکی را تجربه می‌کنیم.»»

بنابراین بدست آوردن پول امروزه: «کاملا خوب است.»

 

ادامۀ تفسیر کابالایی

«بسیاری از نوشته‌های کابالا، از جمله زُهَر، می‌گوید که: «تکلیف نابود کردن شرارت نیست بلکه بازگرداندن آن به منبع‌اش می‌باشد.» در «چاباد هسیدیسم»، گفته شده که شرارت بعنوان بخشی از وحی الهی است. در واقع، فکر کردن اینکه شرارت از خداوند جداست، خود شیطانیست، که دقیقا همان توهم جدائی است.»

«رهاکردن واقعیت، جدا بودن شرارت، و قبول واقعی اینکه «سیترا آچرا» (ناپاکی، مخفی‌کاری و فساد) جزئی از الوهیت است، بر روی کاغذ آسان است و در واقعیت بسیار مشکل می‌باشد. … با این حال، انجام چنین کاری تا حدی ممکن است، این مفهوم در واقع زندگی را زیر و رو می‌کند. هر چیزی رنگ و بوئی از الوهیت دارد.»

کابالیست‌ها همچنین معتقد به «رستگاری از طریق گناه کردن» هستند یعنی به تمسخر گرفتن عمدی قانون قدیم با فساد کردن (زنا، زنای با محارم و همجنس‌بازی). نابود کردن تمدن (از طریق اشاعۀ هرج و مرج) که موجب بازگشتن ناجی موعود (ضد مسیح) خواهد شد کسی که دنیا را بر طبق مشخصات کابالا بازسازی خواهد کرد، و بانکداران ایلومیناتی به جای خدا قرار می‌گیرند.

در دین واقعی، فساد کردن اطاعت از خدا نیست.

کابالیست‌ها همچنین معتقدند که «خدا را نمی‌توان شناخت و هیچ فرم و شکلی هم ندارد.» در مقابل، در دین واقعی خداوند در روح انسان حضور دارد. پیروی کردن از این صدا (وجدان) است که از ما انسان می‌سازد.

 

تسخیر شیطانی

آن را ایلومینیسم (روشنگرائی) بنامید، سکولاریسم (لائیک)، لوسیفریانیسم (شیطان گرائی)، هومانیسم (انسان گرائی) و یا پاگانیسم (الحادی): همه از کابالا منشاء گرفته‌اند.

تمدن مدرن غربی هیچگونه مشروعیت اخلاقی ندارد (و هیچ آینده‌ای) زیرا بر اساس عصیان بر علیه خداوند بنا شده است، خدایی که معرف راه توسعه معنوی و روحانی ماست.

انسانیت توسط عده‌ای بیمار روانی به گروگان گرفته شده که قصد نابودی «نظم قدیم» (دنیای واقعی) و ساختن یک ناکجا آباد غیر مأنوس، خودخواهانه، خشونت گرا و فاسد به جای آن را دارند.

این بیماران روانی کنترل اعتبار مالی دولت‌هایمان و رسانه‌ها را در اختیار دارند. از این رو قادر به خریداری تمامی رهبران ما و فریب دادن جامعه در استقبال از سقوط خود می‌باشند.

نوشتۀ دکتر هنری مکو (24 آوریل 2011)

لینک مقاله به‌زبان اصلی

 جهت مطالعه از همین نویسنده:

The Kabala is a Hoax
http://www.henrymakow.com/whats_wrong_with_the_kabbalah.html

Livingstone- The NWO’s Satanic Bible
http://www.henrymakow.com/david_livingstone.html

Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: