یهودیان مخفی

 

 دایرۀالمعارف یهود «یهودیان مخفی» را چنین معرفی می‌کند: «یهودیانی که خود را پیرو دین دیگر معرفی می‌کنند ولی در خانه‌های خود در خفا مناسک یهودی را بجا می‌آورند.»

سرشناس‌ترین فرقۀ یهودیان مخفی در جهان اسلام «دونمه» نام دارد، دونمه به معنی برگشته و جدید الاسلام است که به گروهی از یهودیان ساکن عثمانی اطلاق می‌شود که در سدۀ هفدهم میلادی به پیروی از شابتای زوی و ناتان غزه‌ای یهودی، توده وار به اسلام گرویدند.

 

اینان بیش از دو سده در نظام عثمانی فعالیت پنهان کرده و در مراکز مهم قدرت عثمانی نفوذ کرده و سرانجام آن را از درون منهدم نمودند.

تاریخ نویس معاصر استاد عبدالله شهبازی می‌گوید: «برای شناخت این پدیده (یهودیان مخفی یا آنوسی‌ها) سال‌ها کوشیده‌ام، دریافتم که یهودیان مخفی در بسیاری از نقاط ایران فعالیت داشته و ریشه دوانیده‌اند ولی در تنها مکانی که این پدیده با نام رسمی فرقۀ دونمه شعبه یا شاخه پدید آورده دماوند است.

در ایران پدیدۀ «یهودیت مخفی» با پدیده‌ای با نام «بهاییت مخفی» پیوند خورده است، این گروه‌ها در ایران نفوذ و فعالیت بسیاری در مراکز مهم قدرت داشته و بسیاری از این گروه‌ها وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی از جمله موساد اسرائیل هستند.

این نفوذ به ایران منحصر نیست و سازمان‌های مخالف با این نظام در خارج را نیز در بر می‌گیرد.»

 

مأموران وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی بیگانگان (سیا، ام آی 6، موساد)

به دلیل تغییر هویت بسیاری از این افراد، اسناد برای اثبات یهودی بودن نصبشان محدود است، اما از روی وابستگی به جریان‌های ذکر شده و عملکردشان و رابطه با افراد یهودی‌نصب دور از ذهن نیست. البته پیشینه یهودی بسیاری از این افراد قبلاً ثابت شده اما در حقیقت برای خیانت به مردم و خدمت به صهیونیزم نیازی به یهودی بودن نیست.

 

«آیت الله مهدوی کنی»: مهدوی کنی شاید قدرتمند‌ترین عامل انجمن فراماسونری در ایران باشد. وی از بستگان نزدیک افراد درجۀ اول کشور و از حامیان اصلی احمدی‌نژاد است.

 

«آیت الله هاشمی شاهرودی»: از یهودیان عراقی مهاجر به ایران است و نام واقعی او نجفی بوده است.

 

«آیت الله مصباح یزدی»: از یهودیان مخفی و از حامیان احمدی‌نژاد است.

 

«آیت الله حائری شیرازی»: نماینده ولی فقیه در استان شیراز نیز نصبی یهودی دارد و دارای نسبت خویشاوندی با قدرتمند‌ترین فراماسون‌های ایران به نام خاندان نمازی‌ها است.

http://www.shahbazi.org/pages/Freemasonry_Sassoons4.htm

 

«حجت الاسلام واعظ طبسی»: نیز از یهودیان مشهد است که در بین 10 نفر از ثروتمند‌ترین‌های ایران قرار دارد که شرح حال او را کافی است از مردم مشهد جویا شوید.

http://www.dajjal.ir/cat-8.aspx

 

«حبیب الله عسگراولادی»: مسلمان دبیر حزب موتلفه و از حامیان افراطی احمدی‌نژاد، از یهودیان دماوندی است که هویت خود را به نامی ‌شدیداً اسلامی تغییر داده، اجداد او از یهودیان بغدادی مهاجر به ایران بوده‌اند. حزب مؤتلفه اسلامی از قدرتمندترین جریان‌های حاکم بر کشور است جریانی که سهم عظیمی در سرنگونی محمدرضا شاه پهلوی داشت و بخش اعظم مافیای اقتصادی کشور خصوصاً بازار در دست این حزب می‌باشد. مؤتلفه ارتباطات گسترده‌ای با انجمن حجتیه دارد و بیشتر اعضای این حزب از یهودیان مسلمان شده هستند. (مؤتلفه از مهم‌ترین جریان‌هایی بود که موجب پیروزی انقلاب اسلامی سال 57 شد.)

لینک بیوگرافی حبیب الله عسگراولادی

 

«اسفندیار رحیم مشائی» رئیس سازمان میراث فرهنگی سابق و رئیس دفتر احمدی‌نژاد است، نیاکان وی از یهودیان مستقر در دشت مشاء دماوند بودند.

 

«محمدعلی رامین» مشاور مطبوعاتی احمدی‌نژاد که نام خود را تغییر داده، از یهودیان آلمان است که حتی شناسنامۀ آلمانی هم دارد.

 

«حسین شریعتمداری» مدیر مسئول و نمایندۀ ولی‌فقیه در روزنامۀ کیهان نیز از یهودیان دماوندی است که از اعضای انجمن حجتیه، جریان قدرتمند حاکم بر کشور می‌باشند.

 

«اسدالله لاجوردی» دادستان انقلاب و رئیس سازمان زندان‌های ایران نیز از یهودیان دماوندی و از اعضای حزب موتلفه بود که آوازه فساد و جنایت‌های او بر همگان آشکار است.

 

«روح الله نژاد حسینیان» با نام واقعی خسرو خوشرو، رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی از بهائیان روستای آباده اهل شیراز است. او از حامیان افراطی احمدی‌نژاد و دوست نزدیک سعید امامی اسلامی (دانیال قوامی) بود. وی تنها کسی بود که سعید امامی را شهید نامید.

 

«مصطفی پورمحمدی» (به معنی پسر احمد) کسی بود که پای کمپانی‌های انگلیسی-صهیونیستی را به صنعت نفت ایران باز کرد.

 

«علی فلاحیان» وزیر اطلاعات و از طراحان اصلی قتل‌های زنجیره‌ای به همراه سعید امامی بود. فلاحیان از مأموران نفوذی بلند پایۀ موساد در وزارت اطلاعات ایران است. وی با همکاری سعید امامی و گروهش قتل‌های زنجیره‌ای را اجرا کرد.

 

«سعید امامی اسلامی» (دانیال قوامی)

سعید امامی معروف به سعید اسلامی با نام واقعی دانیال قوامی متولد 1336 شیراز، معاون امنيتی وزارت اطلاعات ايران، از طراحان قتل‌های زنجیره‌ای ایران. نصب وی به قوام السلطنه می‌رسد و بانک قوامین متعلق به این خاندان می‌باشد.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF_%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C

 

«فهیمه دری نورگورانی»

همسر سعید امامی فرزند یک بهایی ثروتمند و متولد 1338 در اصفهان بود، پدر او دارای دوستان با نفوذی در انجمن حجتیه می‌باشد.

 

«مهرداد عالیخانی» (صادق)

مهرداد عالیخانی با نام مستعار صادق مهدوی متولد 1340 در شیراز بود. وی از مأموران بلند پایه وزارت اطلاعات ایران، دوست و همکار نزدیک سعید امامی و از مهم‌ترین عوامل در ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای بود.

بسیاری از عالیخانی‌ها مأموران نفوذی بلند پایه سرویس اطلاعاتی اسرائیل، موساد در ایران هستند.

 

«سردار نقدی» که نام حقیقی‌اش محمدرضا ثمانی بوده، از یهودیان عراق است که مدتی برای سازمان اطلاعاتی عراق (استخبارات) کار می‌کرده، برای نفوذ در سازمان‌های اطلاعاتی ایران بوسیله افراد با نفوذ وارد ایران می‌شود و با حمایت همان جریان‌ها به فرماندهی حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی می‌رسد که در آن زمان عملیات حمله به کوی دانشگاه تهران را رهبری می‌کند و اخیراً به فرماندهی بسیج نیز می‌رسد.

http://sohrabestann.blogspot.com/2009/10/blog-post_06.html

 

«محمدرضا کلاهی» عامل انفجار ساختمان مرکزی حزب جمهوری اسلامی در 7 تیر 1360 از عوامل اسرائیل بود.

 

«مسعود کشمیری» دبیر شورای عالی امنیت ملی و عامل انفجار ساختمان نخست وزیری در 8 شهریور 1360 که منجر به شهادت رجایی و باهنر شد، از عوامل اسرائیل بود. کشمیری حافظ نهج‌البلاغه و بسیار متظاهر بود به حدّی که آقای رجایی و دوستانش پشت سرش نماز می‌خواندند. اطرافیان کشمیری می‌گفتند که او همیشه دو خودکار در جیب داشت، از خودکار خودش برای کارهای شخصی و از خودکار سازمان برای کارهای اداری استفاده می کرد.

 

«ناخدا بهرام افضلی» فرمانده نیروی دریایی جمهوری اسلامی در اوایل انقلاب نیز از عوامل اسرائیل بود.

و بسیاری دیگر که در آینده ای نزدیک معرفی خواهند شد…

Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: