نظم نوین جهانی New World Order


صهیونیست‌ها براساس رهنمودهای کتاب‌های مقدس‌شان تورات و تلمود، در اندیشۀ برپایی حکومت جهانی یهود (نظم نوین جهانی) خویش هستند. جهانی که حاکمان و صاحبانش تنها قوم به اصطلاح برگزیدۀ خداوند هستند و تنها آنها حق زندگی بر روی زمین را دارند.

صهیونیست‌ها برای تشکیل حکومتی که باید از نیل تا فرات و در گام‌های بعدی در کل جهان گسترش یابد، در این اندیشه شومند تا همۀ اقوام و ملل روی زمین را نابود کنند.

هدف از تشکیل حکومت جهانی یهود، بخشیدن فرمانروایی و سروری به قوم به اصطلاح برگزیدۀ (یهوه) و مسلط نمودن آنان بر زمین و زمینیان است. یکی از شروط لازم برای تشکیل چنین حکومتی قتل عام تمامی غیریهودیان و مخالفین صهیونیزم می‌باشد.

 

اما بسیاری می‌پرسند که کشورهای غربی (آمریکا و اروپا) حامی صهیونیزم هستند و احمدی‌نژاد (یا ایران) دشمن صهیونیست‌هاست و در مقابل آنان ایستاده، او در حال ساخت بمب‌اتم است، اسرائیل را بارها تهدید به نابودی با موشک‌هایش می‌کند، حماس و حزب‌الله را علیه اسرائیل مجهز و حمایت می‌کند، یهودیان را با عملیات های تروریستی قتل عام می‌کند، هولوکاست را انکار می‌کند که یهودیان و مردم دنیا را خشمگین کرده، پس چگونه ممکن است عامل صهیونیزم جهانی باشد؟

150،000 نفر از ارتش هیتر یهودی بوده است!

لینک مربوط به موضوع

 

برای پی بردن به این راز باید به تاریخ دوران جنگ جهانی دوم که بسیار شبیه به دوران ماست رجوع کرد. تا آنجایی که ما اطلاع داریم آدولف هیتلر هم شدیداً نژادپرست و ضدیهود بود و این تفکر را شدیداً با تبلیغات همه جانبه به مردم آلمان القا می‌کرد. اما کالبد شکافی تاریخ نشان می‌دهد، جریان‌هایی که موجب به قدرت رسیدن هیتلر شدند و از او حمایت کردند، یهودیان صهیونیست بودند.

برای رسیدن به جواب، مطالب زیر را بدقت بخوانید:

«دکتر هنری ماکو» روشنفکر یهودی کانادایی از جمله انسان‌های شریفی‌ست که بدون توجه به مادیات و بدون واهمه از حملۀ هم‌کیشان خود به افشای جنایتکاران صهیونیستی که او آنها را بدرستی دشمن یهودیان و بشریت می‌داند دست می‌زند، این مقالۀ او بعلت شباهت‌های فریبکاری بوجود آمده در ایران با آنچه در آلمان دوران جنگ جهانی دوم رخ داد، اهمیت فوق‌العادۀ دانستن حقایق پشت پرده را آشکار می‌کند.

 

دکتر هنری ماکو در سر مقالۀ «من با آن واگنی که هواداران پوتین در آنند همراه نیستم» طعنه‌ای‌ست که نویسنده، همکاران روشنفکر چپ خود را سرزنش می‌کند که فریب پوتین و احمدی‌نژاد را نخورید، در مقالۀ بسیار مهمش این‌چنین نوشته:

«من همانند هرکسی از سرخوردگی و شرمی که ولادیمیر پوتین اخیراً به نیروهای گرجی تحمیل کرد بسیار خشنود شدم، هرچند که در بزرگداشت این موفقیت آن‌گونه که کارل شوارتز در مقالۀ 23 آگوست خود «صهیونیسم غرب حریف خود را در مقابل یافت» انجام داد نیز ملحق نخواهم شد.»

 

«صهیونیسم را هم‌ردیف نظم نوین جهانی شمردن صحیح نیست. صهیونیسم یکی از بازوهای نظم نوین است، بازوی دیگرش مخالفت با صهیونیسم است که با پوتین در روسیه و احمدی‌نژاد در ایران معرفی می‌شوند. «رافتچایلدها» هر دو را توسط ام-آی-6 کنترل می‌کنند. »

این دیالکتیک نازی-کمونیسم در جنگ دوم جهانی موفق بود. نمی‌توانید جنگ سوم جهانی داشته باشید تا اینکه هر دو طرف را در اختیار داشته باشی. این بار در گردش زمان پوتین و احمدی‌نژاد بعنوان مدافعین ملیت و مذهب ظاهر شدند اما فریب نخورید. این راه و روش رافتچایلدها می‌باشد. آنها بارها دست به شبیه‌سازی مصنوعی گروه‌های مخالف یا تظاهر کنندگان بر علیه جنگ و حتّی نبردهای ساختگی می‌زنند. بدین ترتیب به سود سرشاری می‌رسند و قادر خواهند بود که نتایج بدست آمده از این درگیری را در جهت اهداف خود هماهنگ نمایند. جنگ ما را از حالت متعارف خارج می‌سازد و قادر نخواهیم بود که به مشکل اصلی بپردازیم. در این بین البته ایده‌آلیست‌ها (بیگناهان معتقد-مترجم) مبارزه می‌کنند و برای آرمانشان کشته می‌شوند.

 

برای کسانی که دنبال مدارک بیشتری هستند بگویم که با تحقیقی نیم ساعته در گوگل دریافتم که پوتین روابطی خودمانی و گرم با بزرگترین خاندان یهودی روسیه یعنی «چاباد لوباویتچرز» دارد. اینکه چگونه هر وقت ولادیمیر گرسنه می‌شد این خانوادۀ یهودی به او غذا می‌دادند، از این رو این علاقه و الفت بین آنها بوجود آمده، شاید هنوز مشغول به خوراندن او هستند. این فرقه یا خاندان به وضوح در صف مقدم تشکیل دهندگان نظم نوین جهانی می‌باشد.

 

سپس در وب سایت «ریچارد تاملینسون» که مأمور ام-آی-6 بوده و با پوتین جوان، مأمور کا-گ-ب تعلیم دیده بوده خواندم که اینان یاد گرفته بودند خدمتگذار ایلومیناتی‌ها باشند، نگهبانان خودخواندۀ جامعه که برای حکومت کردن زاده شده‌اند.

 

پوتین توسط ام-آی-6 شستشوی مغزی و کنترل می‌شده و شاید هنوز هم باشد. این شاید توجیه سکوت او در ماجرای غرق کردن زیردریایی کورسک و همچنین کشتار بیرحمانۀ بسلان که با همیاری و رهبری ام-آی-6 صورت گرفت باشد. تاملینسون می‌گوید پوتین دارای رتبۀ «رویال آرک» در فراماسونری بود امّا دیگر یک فراماسون محسوب نمی‌شود و از کنترل مغزی هم خود را رها کرده. از این متعجبم!

من باور نمی‌کنم که پوتین از رافتچایلدها بریده باشد. آیا روسیه دارای یک بانک مرکزی که توسط رافتچایلدها اداره می‌شود نیست؟ همین گفته بس.

 

در اینجا رئیس‌جمهور ایران در حال نمایش علامت فراماسونی «شصت و انگشت» نشان شناسایی می‌باشد. دو انگشت نشانه به سمت بالا نشانۀ منفی است.

این با گزارشات رسیده در رابطه با کمک اسرائیل به برنامۀ تسلیحات اتمی ایران مطابقت دارد. اخیراً یکی از رؤسای سابق موساد گفته احمدی‌نژاد با نمایش تهدیدی برای اسرائیل بودن، بهترین هدیه به اسرائیل بود.

«هالوی» به تلویزیون عربی زبان ال‌هورا در روز سه شنبه گفته بود: «احمدی‌نژاد بزرگترین هدیۀ ماست. ما هیچ عملیاتی بهتر از این در موساد نمی‌توانستیم انجام دهیم که یک نفر مثل احمدی‌نژاد رو در ایران به قدرت برسونیم.»

هالوی اضافه می‌کند که: «اظهارات تهدید آمیز رئیس‌جمهور ایران، به تمام جهانیان ثابت کرد که همزیستی با ایرانِ امروز ممکن نیست.»

امیدوارم اسرائیلی‌ها نیز متوجه شوند که چگونه مثل یک مهره به بازی گرفته شده‌اند، به مانند یهودیان اروپا و سرانجام مرگباری که داشتند.

 

نتیجۀ چند صد سال تلاش صهیونیست‌ها، اجرأی نظم نوین جهانی و حکومت آنان بر جهان است که به احتمال زیاد شروع اجرای آن سال 2012 می‌باشد. اگر در مورد کسانی که خواهان نظم نوین جهانی هستند تحقیق کنید متوجه خواهید شد که تمام آنها عضو انجمن فراماسونری هستند از جمله:

جرج بوش و پدرش، بیل کلینتون، هنری کسینجر، دونالد رامسفلد، مدودوف، گردون برون، انگلا مرکل، و . . .

درخواست احمدی‌نژاد در روسیه برای نظم نوین جهانی (New World Order)

http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=85972&sectionid=351020101

درخواست «جورج بوش پدر» برای نظم نوین جهانی

درخواست «جورج بوش پسر» برای نظم نوین جهانی

درخواست «اوباما» برای نظم نوین جهانی

http://www.infowars.net/articles/july2008/250708Media.htm

درخواست «گوردون براون» برای نظم نوین جهانی

http://www.infowars.com/gordon-brown-calls-for-new-world-order/

درخواست «پاپ» برای نظم نوین جهانی

http://www.guardian.co.uk/world/2004/jan/02/catholicism.religion

درخواست «دمیتری مدودف» برای نظم نوین جهانی

http://www.infowars.com/medvedev-russia-call-for-new-world-order/

درخواست «گرباچوف» برای نظم نوین جهانی

http://www.highbeam.com/doc/1P1-100384656.html

درخواست «کیسینجر» برای نظم نوین جهانی

http://www.infowars.com/kissinger-calls-for-a-new-world-order/

درخواست «بیل کلینتون» برای نظم نوین جهانی

http://www.infowars.com/clips.html

درخواست «جورج بوش» برای نظم نوین جهانی

http://www.bilderberg.org/skulbone.htm

درخواست «جان کری» برای نظم نوین جهانی

http://www.bilderberg.org/skulbone.htm

درخواست «جو بایدن» برای نظم نوین جهانی

http://www.infowars.com/joe-bidens-new-world-order-speech/

درخواست «هیلاری کلینتون» برای نظم نوین جهانی

http://www.jeremiahproject.com/newworldorder/nwoarguments.html

درخواست «نیکسون» برای نظم نوین جهانی

http://www.constitution.org/col/cuddy_nwo.htm

درخواست «رونالد ریگان» برای نظم نوین جهانی

http://www.mega.nu/ampp/timeline.html

درخواست «هیلاری کلینتون» برای نظم نوین جهانی

http://www.cuttingedge.org/headline.html

درخواست «جیمی کارتر» برای نظم نوین جهانی

http://www.infowars.com/former-president-jimmy-carter-supports-call-for-new-911-investigation/

درخواست «راک فلر» برای نظم نوین جهانی

http://www.savethemales.ca/130302.html

درخواست «تونی بلر – سارکوزی – انگلا مرکل» برای نظم نوین جهانی

http://www.augustreview.com/news_commentary/trilateral_commission/chorus_call_for_new_world_order_20090108109 /

اما اگر کسی بر خلاف سیاست شیطانی نظم نوین جهانی عمل کند و به مخالفت با آن بپردازد همانند «جان اف-کندی» رئیس‌جمهور محبوب آمریکاییان ترور خواهد شد.

 

پرزیدنت جان اف-کندی در سخنرانی 27 آوریل 1961 با اعلام خطر از قدرت‌های پشت پرده (ایلومیناتی‌ها، فراماسون‌ها و …) و همین‌طور خطر بزرگ نظم نوین جهانی به مردم آمریکا به طور علنی مخالفت و مقابله خود را با نظم نوین جهانی اعلام کرد.

لینک ترجمه در همین سایت

از جمله سیاست‌های پرزیدنت کندی که مخالف با اهداف صهیونیست‌ها بود می‌توان به جلوگیری از جنگ ویتنام و صلح با شوروی و موافقت با شوروی برای خلع سلاح هسته‌ای، که منجر به جلوگیری از برنامه صهیونیست‌ها می‌شد.

دکتر «هنری ماکو» موساد را بانی اصلی ترور جان اف-کندی می‌داند.

اخطار «جان اف-کندی» برای نظم نوین جهانی

http://video.google.com/videoplay?docid=642552841321950688#

Advertisements
  1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
  1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: