آیا احمدی‌نژاد یهودی است

با سلام در صورت تمایل به استفاده از مطلب با عکس و تفضیلات لطفاً روی لینک قرمز رنگ که تیتر هر موضوع میباشد کلیک بفرمائید

 

احمدی‌نژاد عامل اسرائیل و عضو انجمن شیطانی فراماسونری (صهیونیست‌ها) است.

 

دوستان: مطالبی را که مطالعه می‌فرمائید، حاصل قریب به یک سال تحقیق و گرد‌آوری جمعی از فرزندان این ملّت است که روزی بسیجی بوده‌اند و به گفتۀ خودشان مدتها به‌دلایل اعتقادی از ایمان‌شان سوء استفاده شده، اما با این کار نشان دادند که فرزندان همین آب و خاکند. با تشکر فراوان، زحماتشان را ارج می‌نهیم و خسته نباشید می‌گوئیم.

 

آیا احمدی‌نژاد یهودی است؟

 

پیشینه

مهاجرت یهودیان از بابل به ایران: تاريخ مهاجرت یهودیان از بابل به ایران به حدود 7 قرن پيش از ميلاد برمی‏گردد، شهر اصفهان را يهودیانی كه به ايران مهاجرت كردند، تأسيس نموده‌اند. اين مسئله در «دايرة ‏المعارف يهود» نيز مورد تأكيد قرار گرفته است. نياكان آنان هنگامي كه به ناحيه جبال ايران رانده شدند در مسير خود هيچ منطقه‌اي را شبيه‌‏تر از اصفهان به بيت‌‏المقدس نيافتند و در اين شهر ساكن شدند. (منظور فقط اصفهان امروزی نیست، در آن زمان اصفهان شامل شهرهای اطراف نیز می‌شد.)

محمود احمدی‌نژاد در ششم، آبان ماه، سال ۱۳۳۵ در بخش آرادان از توابع گرمسار در استان سمنان (استان‌های اصفهان، یزد و سمنان از مهم‌ترین استان‌های یهودی‌نشین ایران) به‌دنیا آمد، که در آن روستا یهودیان به ظاهر مسلمان شدۀ (آنوسی‌ها) بسیاری هستند. محمود، که چهارمین فرزند خانواده‌ است، به همراه خانواده در سن یک سالگی از آن شهرستان به تهران آمده و ساکن تهران شدند.

به‌گفتۀ منابعی نظیر روزنامه‌های گاردین، اخبار‌الخلیج و العربیه، خانوادۀ محمود احمدی‌نژاد، در دوران کودکی وی نام خانوادگی‌شان را از «سبورجیان» به احمدی‌نژاد تغییر داده‌اند. مطابق لغت نامه دهخدا کلمه سبور (به عبری: סבור) واژه‌ای عبری است و به معنای تصور کننده، معتقد می‌باشد.

«سبور» واژه‌ای عبری است (סבור) به معنی تصور کننده، معتقد. سبورا (סבורא) به‌معنی فکر کننده و استدلال کننده و جمع آن سبورایم (סבוראימ) لقب مروجین تلمود است. (فرهنگ عبری-فارسی حییم)

لینک معنای کلمۀ «سبور» در سایت لغتنامه دهخدا

روزنامۀ گاردین در سال 2005 و در همان دورۀ اول ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد، موضوع تغییر نام را از قول یکی از اقوام رئیس‌جمهور گفته است: «تغییر نام ترکیبی از دلایل اقتصادی و دینی! را داشته است.» جالب است که این قوم و خویش رئیس‌جمهور که «کازین» (پسرخاله یا عمو یا عمه یا دایی) اوست نامش شاه‌حسینی است. (نامی اسلامی و دو آتشه)

نکتۀ خیلی مهم این است که این شخص نه‌تنها تغییر هویت احمدی‌نژاد را انکار نکرده بلکه تأیید نیز کرده است.

به گزارش جالب مجریان برنامۀ پارازیت صدای امریکا در مورد یهودی بودن احمدی‌نژاد با مصاحبه با «بهروز و بهزاد نبات‌خوریان» از یهودیان ایرانی ساکن امریکا توجه کنید:

«در حقیقت این یهودیان (خاندان سبورجیان) از دهکدۀ سِدِۀ اصفهان هستند که در حدود صد سال پیش یهودیان این دهکده با فشار به‌ظاهر مسلمان می‌شوند. کلیمیان ایران قدیمی‌ترین قوم خارج از اسرائیل هستند که بعد از خراب شدن اولین معبد «Temple» یا اولین خانۀ خدا یهودیان را از بابل به عنوان اسیر آوردند به ایران و در زمان داریوش که دومین خانۀ خدا (بیت‌المقدس) شروع به ساختن کرد، پادشاه ایران به یهودیان برای بازگشت به اسرائیل کمک می‌کند، عده‌ای می‌روند و عده‌ای می‌مانند. عده‌ای که الآن در ایران هستند، همان کلیمیان 2600 سال پیش هستند.»

در پایان؛ خانوادۀ نبات‌خوریان از احمدی‌نژاد به خاطر رفتار خیلی خوب دولت و امتیازاتی که به یهودیان در ایران داده که حتی در دوران شاه هم چنین خوش رفتاری سابقه نداشته تشکر می‌کنند.

کلمه پارازیت رو در سایت www.youtube.com تایپ کنید و برنامه‌ای که درباره یهودی بودن احمدی‌نژاد است ببینید.

اما منابع دیگری هم هست که صحت این ادعا را قوت می‌بخشد از جمله اظهارات سال گذشتۀ محسن رضایی (فرماندۀ اسبق سپاه پاسداران) در مورد مادر احمدی‌نژاد: «مادر احمدی‌نژاد یک یهودی بوده و در زمان تأسیس انقلاب اسلامی(1357 شمسی/1979 میلادی) یهودیان مسلمان شده (آنوسی‌ها) در بالاترین سطح تصمیمات کشور بودند.» (در دین یهود نصب از مادر به فرزند می‌رسد)

http://www.henrymakow.com/im_not_praying_at_putin_altar.html

منبع دیگر از «دکتر مهدی خزعلی» فرزند «آیت‌الله خزعلی» (از روحانیون بانفوذ، عضو مجلس خبرگان و از حامیان احمدی‌نژاد) است. دکتر خزعلی از اولین کسانی بود که یهودی بودن احمدی‌نژاد را مطرح کرد، که باعث فیلتر شدن سایت اینترنتی‌اش شد. دکتر خزعلی بیشتر به افشاگری در مورد مسائل پشت پردۀ نظام دست می‌زند، از جمله قتل «سید احمد خمینی» توسط «سعید امامی»، قتل «دکتر سامی» توسط «احمدی‌نژاد» و ماجرای «پالیزدار». http://www.drkhazali.net

کروبی نیز در مناظرۀ مطبوعاتی با احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری موضوع یهودی بودن احمدی‌نژاد و گزارش کمیتۀ «آی-پک» را مطرح کرده بود.

 

تظاهر شدید به اسلام

یکی از مشخصه‌های یهودیان مخفی تظاهر شدید به اسلام حتی افراطی‌تر از مسلمانان دو آتشه است به‌طوری‌که برای پنهان کردن هوّیت خود نام خود را به اسلامی‌ترین نام‌ها تغییر می‌دهند، شدیداً تظاهر به اسلام می‌کنند، زندگی ظاهر ساده‌ای دارند، بسیار به خدا و پیغمبر قسم می‌خورند، بعضی از آنها خود را سّید می‌نامند، نماز می‌خوانند، روزه می‌گیرند و به حج می‌روند، مراسم مذهبی از قبیل دهۀ محرّم و روضه‌خوانی برگزار می‌کنند، به مراسم مذهبی کمک می‌کنند، حتّی در فراگیری قرآن و حدیث نیز از مسلمانان پیشی می‌گیرند، شدیداً بر علیه اسرائیل و صهیونیسم صحبت می‌کنند و از همه مهم‌تر برای بدست گرفتن امور مسلمین و منحرف کردن اهداف اسلام و خواست مسلمین مدتها در حوزه‌های علمیه به تحصیل می‌پردازند و حتی تا سطح مرجع تقلید نیز کسب فیض می‌کنند.

این مطالب به‌طور کلی در «دائره‌المعارف یهود» (جوداییکا)، در مورد یهودیان مخفی (از جمله دونمه‌ها) ذکر شده است.

اولین تظاهر احمدی‌نژاد تغییر نامش به نامی‌ شدیداً اسلامی است. (احمدی‌نژاد یعنی از نژاد احمد و از نسل پیغمبر اسلام)

دوم، احمدی‌نژاد چند روز بعد از انتخابات دور دهم ریاست‌جمهوری، در میدان ولیعصر در میان حامیانش با انداختن شال سبز بر روی گردن خود گفت که من هم سّید هستم چون مادرم سّید است، در صورتی‌که همه می‌دانند که مادر احمدی‌نژاد سّید نیست.

سوم، ظاهر شدیداً ساده و اسلامی اوست. بطور مثال، کاپشن معروفش و ادعای معروفش که ما در سفرهای استانی با وزرای همراه برای صرفه‌جویی کمی نان و پنیر می‌خوریم و همینطور طرح صرفه‌جویی در ادارات و سازمان‌ها که هیچوقت اجرایی نشد.

چهارم، تظاهر شدید به مردمی بودن است. مثل زندگی سادۀ اسلامی، خانۀ قدیمی و ساده، غذای ساده، به میان مردم رفتن و خوش و بش کردن، عامیانه صحبت کردن، و …

پنجم، تظاهر به مبارزه کردن تک و تنها با مافیای قدرت و ثروت و همین‌طور امپریالیسم.

احمدی‌نژاد به شدّت تظاهر به مبارزه با امریکا و اسرائیل می‌کند که منجر به محبوبیتش در داخل و خارج، و خصوصاً در بین مسلمانان شد.

البته منظور از مبارزه با مافیای قدرت و ثروت در داخل خاندان آقای رفسنجانی، ناطق نوری و دیگر دانه درشت هایی است که هیچ‌وقت معرفی نشدند و به‌همراه جنجال‌های رسانه‌ای صدا و سیمای وابسته به جریان حامی دولت، وسیله‌ای بسیار مناسب برای مظلومیت و محبوبیت کوتاه مدت احمدی‌نژاد شد به‌طوریکه به او لقب «مالک اشتر علی» دادند.

این ماجرای مبارزه با دانه درشت‌ها بهانه و پوشش خوبی نیز برای نابسامانی‌های کشور بود.

و بسیاری دیگر …

ژورنال یهودیان لوس‌آنجلس در اکتبر 2008 از قول شخصی به نام «John Alan Martinson Jr» که احتمالا، برای اولین بار ادعای یهودی بودن احمدی‌نژاد را کرده است.

http://www.jewishjournal.com/bloggish/item/now_it_all_makes_sense_ahamdinejad_is_a_secret_jew_20081025/

John Alan Martinson Jr درست مثل مهدی خزعلی (فرزند آیت الله خزعلی) یک افشاگر و البته متهم به ضدیهودیت (Anti-Semite) است! و افشاگر رازهای پنهان مافیای یهود است! سایت‌هایش مسدود شده! و یک خانه بدوش است که مافیای یهودیان تشنۀ خون او هستند، بارها وی را تهدید کرده‌اند ولی او شجاعانه باز آنوسی‌های دنیا و توطئۀ صهیونیست‌ها را افشا می‌کند!

(او نظرات خاصی در مورد 11 سپتامبر دارد و آن‌را هم به مافیای یهودیان نسبت می‌دهد.)

البته مطالب مشابهی هم از سوی استاد عبدالله شهبازی (تاریخ نویس معاصر) مطرح شده است:

http://www.shahbazi.org/blog/Archive/8815.htm

روزنامۀ «دیلی‌تلگراف» با چاپ تصویر شناسنامۀ وی که مؤید این تغییر نام است نوشت: «سبور، شالی است که برای انجام مناسک یهودی از آن استفاده می‌شود و سبورجیان‌ها خانواده‌ای یهودی هستند که در آرادان سکونت دارند و این نام خانوادگی توسط وزارت کشور ایران ویژه یهودیان شناخته شده‌ است. بر همین اساس این روزنامه ادعا کرد که با توجه به نام خانوادگی سابق وی (سبورجیان) به روشنی نشان می‌دهد که وی ریشهٔ یهودی دارد. نوشتۀ کوتاه نوشته شده روی شناسنامه نشان می‌دهد که خانوادۀ او پس از تولد محمود، وقتی به اسلام گرویدند، نام‌اش را تغییر دادند.

روزنامه ديلي‌تلگراف به نقل از يك كارشناس ايراني يهودي تبار مي‌نويسد: ««احمدي نژاد» نام خانوادگي خود را تغيير داد تا مشخص نشود كه اصلش يهودي است! او هميشه به شدت يهوديان و اسرائيل را مورد حمله و انتقاد قرار مي‌دهد تا اصل و تبار يهوديش برملا نشود!»

اين روزنامۀ انگليسي در ادامه به اظهارات «دکتر عليرضا نوري‌زاده» کارشناس مسائل سیاسی مقيم لندن اشاره كرده و مي‌نويسد: گذشتۀ «محمود احمدي‌نژاد» مسائل زيادي را براي ما روشن مي‌سازد. او هيچ‌گاه تغيير نام خانوادگي خود را تكذيب نكرده و علّت آن را هم بيان نكرده است.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/iran/6256173/Mahmoud-Ahmadinejad-revealed-to-have-Jewish-past.html

 اما موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که «منشه امير»، روزنامه‌نگار اسرائيلي مهاجر از ايران و سردبير بخش فارسي وبگاه وزارت‌خارجۀ اسرائيل، در سايت رسمي وزارت‌خارجۀ اسرائيل پاسخي به مقالۀ ديلي‌تلگراف درج کرده و به شدت این مسئله (تغییر هویت و یهودی بودن احمدی‌نژاد) را تکذیب کرده! این در حالی است که احمدی‌نژاد هیچگاه این موضوع را تکذیب نکرده است. اسرائیل مگر قیم احمدی‌نژاد است که به سرعت و با لحنی شدید این موضوع را تکذیب می‌کند، چه سودی از این تکذیب می‌برد و به اسرائیل چه ارتباطی دارد؟!

http://www.shahbazi.org/blog/Archive/8815.htm

ادعای ارتباط با امام زمان

تظاهر شدید و افراطی احمدی‌نژاد به دین اسلام مانند آنوسی‌ها (یهودیان پنهان) به حدی است که حتی ایشان ادعای حالات روحانی از قبیل هالۀ نور، غذا خوردن با امام زمان، منتسب کردن اعمال و سخنان خود به او، اقتدا کردن فرضی نماز به او، گذاشتن ظرف غذا بر سر میز هیأت دولت برای امام زمان، ادعای مدیریت کشور توسط او، دیدن خواب امام زمان و حتی ادعای ارتباط با امام زمان و گرفتن دستور از ایشان را نیز کرده که در روایات شیعه و سنی این امر کاملاً رد شده و شخص مدعی را دروغگو و دجال نامیده است.

جالب اینجاست که «جرج بوش» رئیس‌جمهور اسبق امریکا نیز چندین بار در سخنرانی‌های خود ادعاهای حالات روحانی کرده، از جمله در یکی از سخنرانی‌هایش در مورد جنگ عراق گفت: «از سوی خداوند به من الهام شده که به جنگ عراق بروم.» یعنی جرج بوش ادعای یک حالت روحانی برای خود دارد.

جرج بوش هم در انتخابات ریاست‌جمهوری دور اولش بوسیله تقلبی آشکار و با حمایت صهیونیست‌ها به ریاست‌جمهوری رسید، این ماجرا به حدّی آشکار بود که منجر به اعتراضات گستردۀ مردم امریکا شد. (منبع: مستند کارگردان معروف «مایکل مور» به نام «فارنهایت 11/9»)

روزنامه اعتماد ملی مقاله‌ای از «منتجب‌نیا» پیرامون مطالب مطرح شده از سوی احمدی‌نژاد را منتشر و از جمله اشاره کرد:

«در سال اول ریاست‌جمهوری آقای احمدی‌نژاد، با دو واسطه نقل شد که ایشان در سفر استانی به سیستان و بلوچستان و در پاسخ به اعتراض یکی از معاونین که اعتبارات کشور محدود است و چرا این همه وعده‌های ده‌ها میلیارد تومانی به هر شهر داده می‌شود، گفته ‌است: نگران نباشید دو سال دیگر (منظور سال 2012) امام زمان (عج) ظهور می‌کند و همۀ مشکلات را حل می‌کند.»

نماینده‌ای از شورای اسلامی، نقل می‌کرد: روزی در ملاقات رئیس‌جمهور با مقام معظم رهبری ایشان نسبت به اظهاراتش و وعدۀ ظهور حضرت در دو سال دیگر مورد اعتراض شدید رهبری واقع شد و در جواب گفت: «کسانی که با ایشان در تماس هستند، گفته‌اند.» و پس از خروج از دفتر رهبری، اظهار کرده ‌است: «ایشان تصور می‌کند من رئیس‌جمهور او هستم، من رئیس‌جمهور امام زمان (عج) می‌باشم.»

احمدی‌نژاد این ادعا را در یک دیدار با «حسن خمینی» (فرزند احمد خمینی) تکرار کرد و گفت امام زمان دو سال دیگر (2012) ظهور خواهد کرد.

احمد خمینی بوسیلۀ گروه «سعید امامی اسلامی» (معاون وقت وزارت اطلاعات) کشته شد.

در ماجرای سخنرانی در دانشگاه کلمبیا احمدی‌نژاد ادعا کرد که در آن ماجرا، امام زمان (عج) مسأله را هدایت می‌کرد.

احمدی‌نژاد در جلسۀ هیئت دولت که منجر به مشاجره با «صفار هرندی» (وزیر ارشاد و وزیر اطلاعات سابق آقای محسنی اژه‌ای) شد، بعد از اینکه صفار هرندی احمدی‌نژاد را به تبعیت از نایب امام زمان یعنی آقای خامنه‌ای امر کرد احمدی‌نژاد گفت: «اگر شما از نایب آقا دستور می‌گیرید من از خود آقا (امام زمان) دستور می‌گیرم.)

این هم سندی دیگر که جریان های حامی احمدی‌نژاد برای انحراف افکار عمومی و فریب مردم اقدام به چاپ کتابی با نام «شخصیت‌های ظهور» کرده‌اند که در آن مدعی شده‌اند که: «احمدی‌نژاد فرماندۀ لشگر امام زمان در آخرالزمان است.»

«این کتاب متعلق به انتشارات آقای مصباح یزدی است.»

 

یهودیان مخفی

دایرۀالمعارف یهود «یهودیان مخفی» را چنین معرفی می‌کند: «یهودیانی که خود را پیرو دین دیگر معرفی می‌کنند ولی در خانه‌های خود در خفا مناسک یهودی را بجا می‌آورند.»

سرشناس‌ترین فرقۀ یهودیان مخفی در جهان اسلام «دونمه» نام دارد، دونمه به معنی برگشته و جدید الاسلام است که به گروهی از یهودیان ساکن عثمانی اطلاق می‌شود که در سدۀ هفدهم میلادی به پیروی از شابتای زوی و ناتان غزه‌ای یهودی، توده وار به اسلام گرویدند.

اینان بیش از دو سده در نظام عثمانی فعالیت پنهان کرده و در مراکز مهم قدرت عثمانی نفوذ کرده و سرانجام آن را از درون منهدم نمودند.

تاریخ نویس معاصر استاد عبدالله شهبازی می‌گوید: «برای شناخت این پدیده (یهودیان مخفی یا آنوسی‌ها) سال‌ها کوشیده‌ام، دریافتم که یهودیان مخفی در بسیاری از نقاط ایران فعالیت داشته و ریشه دوانیده‌اند ولی در تنها مکانی که این پدیده با نام رسمی فرقۀ دونمه شعبه یا شاخه پدید آورده دماوند است.

در ایران پدیدۀ «یهودیت مخفی» با پدیده‌ای با نام «بهاییت مخفی» پیوند خورده است، این گروه‌ها در ایران نفوذ و فعالیت بسیاری در مراکز مهم قدرت داشته و بسیاری از این گروه‌ها وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی از جمله موساد اسرائیل هستند.

این نفوذ به ایران منحصر نیست و سازمان‌های مخالف با این نظام در خارج را نیز در بر می‌گیرد.»

مأموران وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی بیگانگان (سیا، ام آی 6، موساد)

به دلیل تغییر هویت بسیاری از این افراد، اسناد برای اثبات یهودی بودن نصبشان محدود است، اما از روی وابستگی به جریان‌های ذکر شده و عملکردشان و رابطه با افراد یهودی‌نصب دور از ذهن نیست. البته پیشینه یهودی بسیاری از این افراد قبلاً ثابت شده اما در حقیقت برای خیانت به مردم و خدمت به صهیونیزم نیازی به یهودی بودن نیست.

«آیت الله مهدوی کنی»: مهدوی کنی شاید قدرتمند‌ترین عامل انجمن فراماسونری در ایران باشد. وی از بستگان نزدیک افراد درجۀ اول کشور و از حامیان اصلی احمدی‌نژاد است.

«آیت الله هاشمی شاهرودی»: از یهودیان عراقی مهاجر به ایران است و نام واقعی او نجفی بوده است.

«آیت الله مصباح یزدی»: از یهودیان مخفی و از حامیان احمدی‌نژاد است.

«آیت الله حائری شیرازی»: نماینده ولی فقیه در استان شیراز نیز نصبی یهودی دارد و دارای نسبت خویشاوندی با قدرتمند‌ترین فراماسون‌های ایران به نام خاندان نمازی‌ها است.

http://www.shahbazi.org/pages/Freemasonry_Sassoons4.htm

«حجت الاسلام واعظ طبسی»: نیز از یهودیان مشهد است که در بین 10 نفر از ثروتمند‌ترین‌های ایران قرار دارد که شرح حال او را کافی است از مردم مشهد جویا شوید.

http://www.dajjal.ir/cat-8.aspx

«حبیب الله عسگراولادی»: مسلمان دبیر حزب موتلفه و از حامیان افراطی احمدی‌نژاد، از یهودیان دماوندی است که هویت خود را به نامی ‌شدیداً اسلامی تغییر داده، اجداد او از یهودیان بغدادی مهاجر به ایران بوده‌اند. حزب مؤتلفه اسلامی از قدرتمندترین جریان‌های حاکم بر کشور است جریانی که سهم عظیمی در سرنگونی محمدرضا شاه پهلوی داشت و بخش اعظم مافیای اقتصادی کشور خصوصاً بازار در دست این حزب می‌باشد. مؤتلفه ارتباطات گسترده‌ای با انجمن حجتیه دارد و بیشتر اعضای این حزب از یهودیان مسلمان شده هستند. (مؤتلفه از مهم‌ترین جریان‌هایی بود که موجب پیروزی انقلاب اسلامی سال 57 شد.)

لینک بیوگرافی حبیب الله عسگراولادی

«اسفندیار رحیم مشائی» رئیس سازمان میراث فرهنگی سابق و رئیس دفتر احمدی‌نژاد است، نیاکان وی از یهودیان مستقر در دشت مشاء دماوند بودند.

«محمدعلی رامین» مشاور مطبوعاتی احمدی‌نژاد که نام خود را تغییر داده، از یهودیان آلمان است که حتی شناسنامۀ آلمانی هم دارد.

«حسین شریعتمداری» مدیر مسئول و نمایندۀ ولی‌فقیه در روزنامۀ کیهان نیز از یهودیان دماوندی است که از اعضای انجمن حجتیه، جریان قدرتمند حاکم بر کشور می‌باشند.

«اسدالله لاجوردی» دادستان انقلاب و رئیس سازمان زندان‌های ایران نیز از یهودیان دماوندی و از اعضای حزب موتلفه بود که آوازه فساد و جنایت‌های او بر همگان آشکار است.

«روح الله نژاد حسینیان» با نام واقعی خسرو خوشرو، رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی از بهائیان روستای آباده اهل شیراز است. او از حامیان افراطی احمدی‌نژاد و دوست نزدیک سعید امامی اسلامی (دانیال قوامی) بود. وی تنها کسی بود که سعید امامی را شهید نامید.

«مصطفی پورمحمدی» (به معنی پسر احمد) کسی بود که پای کمپانی‌های انگلیسی-صهیونیستی را به صنعت نفت ایران باز کرد.

«علی فلاحیان» وزیر اطلاعات و از طراحان اصلی قتل‌های زنجیره‌ای به همراه سعید امامی بود. فلاحیان از مأموران نفوذی بلند پایۀ موساد در وزارت اطلاعات ایران است. وی با همکاری سعید امامی و گروهش قتل‌های زنجیره‌ای را اجرا کرد.

«سعید امامی اسلامی» (دانیال قوامی)

سعید امامی معروف به سعید اسلامی با نام واقعی دانیال قوامی متولد 1336 شیراز، معاون امنيتی وزارت اطلاعات ايران، از طراحان قتل‌های زنجیره‌ای ایران. نصب وی به قوام السلطنه می‌رسد و بانک قوامین متعلق به این خاندان می‌باشد.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D8%B9%DB%8C%D8%AF_%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%85%DB%8C

«فهیمه دری نورگورانی» همسر سعید امامی فرزند یک بهایی ثروتمند و متولد 1338 در اصفهان بود، پدر او دارای دوستان با نفوذی در انجمن حجتیه می‌باشد.

«مهرداد عالیخانی» (صادق) مهرداد عالیخانی با نام مستعار صادق مهدوی متولد 1340 در شیراز بود. وی از مأموران بلند پایه وزارت اطلاعات ایران، دوست و همکار نزدیک سعید امامی و از مهم‌ترین عوامل در ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای بود.

بسیاری از عالیخانی‌ها مأموران نفوذی بلند پایه سرویس اطلاعاتی اسرائیل، موساد در ایران هستند.

«سردار نقدی» که نام حقیقی‌اش محمدرضا ثمانی بوده، از یهودیان عراق است که مدتی برای سازمان اطلاعاتی عراق (استخبارات) کار می‌کرده، برای نفوذ در سازمان‌های اطلاعاتی ایران بوسیله افراد با نفوذ وارد ایران می‌شود و با حمایت همان جریان‌ها به فرماندهی حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی می‌رسد که در آن زمان عملیات حمله به کوی دانشگاه تهران را رهبری می‌کند و اخیراً به فرماندهی بسیج نیز می‌رسد.

http://sohrabestann.blogspot.com/2009/10/blog-post_06.html

«محمدرضا کلاهی» عامل انفجار ساختمان مرکزی حزب جمهوری اسلامی در 7 تیر 1360 از عوامل اسرائیل بود.

«مسعود کشمیری» دبیر شورای عالی امنیت ملی و عامل انفجار ساختمان نخست وزیری در 8 شهریور 1360 که منجر به شهادت رجایی و باهنر شد، از عوامل اسرائیل بود. کشمیری حافظ نهج‌البلاغه و بسیار متظاهر بود به حدّی که آقای رجایی و دوستانش پشت سرش نماز می‌خواندند. اطرافیان کشمیری می‌گفتند که او همیشه دو خودکار در جیب داشت، از خودکار خودش برای کارهای شخصی و از خودکار سازمان برای کارهای اداری استفاده می کرد.

«ناخدا بهرام افضلی» فرمانده نیروی دریایی جمهوری اسلامی در اوایل انقلاب نیز از عوامل اسرائیل بود.

و بسیاری دیگر که در آینده ای نزدیک معرفی خواهند شد…

 

 احمدی‌نژاد و توطئۀ بمب‌اتم

ایران مدت‌هاست که تلاش برای ساخت بمب هسته‌ای را منکر شده و این اقدامات را تماماً صلح‌آمیز می‌داند. اما دنیا هیچ اعتباری برای این اظهارات قائل نمی‌شود، چون اسنادی که بارها از نهادهای اطلاعاتی ایران به بیرون درز کرده خلاف این ادعا را نشان می‌دهد.

شاید مهم‌ترین اسنادی که فاش شد بوسیله «دکتر امید مهر» بود و اخیراً هم با فرار «شهرام امیری» یکی از دانشمندان سایت هسته‌ای قم در سفر مکّه به سفارت امریکا در عربستان، در آینده ابعاد جدیدتری از بمب هسته‌ای ایران فاش خواهد ساخت.

اما واقعا بمب‌اتم به نفع ایران است یا اسرائیل؟

اگر کمی به اقدامات احمدی‌نژاد توجه کنید خواهید دید زمانی که رئیس‌جمهور شد مدتی بعد پلمپ‌های سایت‌های هسته‌ای را برداشت و غنی سازی اورانیم را از سر گرفت که جنجالی رسانه‌ای گسترده‌ای در جهان علیه ایران آغاز شد.

از انزوای جهانی ایران و تحریم‌های علمی، اقتصادی، سیاسی گرفته تا قطعنامه‌های شورای امنیت و تهدید به جنگ. اما مهم‌ترین قسمت ماجرا آنجاست که اسرائیل به هیچ‌وجه نمی‌تواند بدون همراهی جامعه جهانی با ایران وارد جنگ شود چون دنیا دیگر تحمل جنگی جهانی را ندارد و اسرائیل در صورت اقدام به چنین کاری با مخالفت و قطع حمایت و تحریم گسترده مواجه خواهد شد، اما ایران هم تا زمانی که به بمب هسته‌ای مجهز نشود نمی‌تواند تهدیدی جدّی علیه اسرائیل و اروپا تلقی شود، به همین دلیل است که رسانه‌های دنیا به شدت سعی در ارائه تصویری بسیار قدرتمند و هولناک و دروغین از قدرت نظامی هسته‌ای ایران دارند تا جایی که بشارت غریب‌الوقوع نابودی جهان را با موشک‌ها و بمب هسته‌ای ایران می‌دهند.

پس تنها راهی که می‌تواند دنیا را به حمایت از اسرائیل علیه جنگ با ایران متحد کند، ساخت بمب هسته‌ای توسط ایران است. احمدی‌نژاد با ساخت بمب‌اتم این مجوز را به اسرائیل و متحدانش می‌دهد که ایران را بمباران هسته‌ای کنند و جهان نیز با خطرناک پنداشتن ایران نه تنها مخالفتی نمی‌کند بلکه همکاری نیز خواهد کرد. در نهایت ساخت این بمب‌اتم، کشوری جز ایران را نابود نخواهد کرد.

مدتی پیش فرماندۀ سابق موساد گفت: «احمدی‌نژاد بزرگ‌ترین هدیه برای اسرائیل بود به خاطر ژست تهدید گرفتن علیه اسرائیل.»

 

 

رسانه، وسیلۀ فریب افکار عمومی

در روزهای منتهی به انتخابات دورۀ دهم ریاست‌جمهوری رسانه‌های ایران خبرهایی رو به نقل از مقامات اسرائیل منتشر کردند که اسرائیل به کدام‌یک از کاندیداهای ریاست‌جمهوری ایران گرأیش دارد که مقامات اسرائیل این گونه اظهار نظر کردند: «ما باید تمام تلاش خود را کنیم تا احمدی‌نژاد انتخاب نشود.»

و مدتی قبل‌تر هم از جرج بوش در مورد مهم‌ترین مشکلش در دوران ریاست‌جمهوری‌اش پرسیدند که اینگونه جواب داد: «متاسفانه ما انتخاب احمدی‌نژاد را پیش‌بینی نکرده بودیم.»

فکر می‌کنید این اظهار نظرهایی که دائم از رسانه‌های ایران انعکاس داشت و مدتی بعد هم که انتخابات ریاست‌جمهوری بود به نفع چه‌کسی می‌تواند باشد ؟

اگر از مردم ایران در مورد اسرائیل نظر سنجی کنند مطمئناً بیش از 90 درصد مردم ایران نفرت خود را از اسرائیل اظهار خواهند کرد و طبیعی هم می‌باشد جنایات اسرائیل بر هیچکس پوشیده نیست، نمونه‌اش جنگ غزه چندین ماه قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری که نفرت مردم ایران از اسرائیل را به اوج خود رساند.

و در مورد دولت امریکا هم اگر تا قبل از انتخابات دورۀ دهم که چهرۀ واقعی نظام فاش نشده بود از مردم ایران نظر سنجی می‌کردند بیش از 60 درصد مردم انزجار خود را از دولت امریکا ابراز می کردند.

خیلی ساده است شما ناخودآگاه، دشمنِ دشمنِ خود را دوست خود می‌پندارید.

و از سویی دیگر احمدی‌نژاد در نگاه مردم ایران نماد مبارزه با ابرقدرت‌های خبیس جهان است و این موضوع خود به تنهایی کافی است تا بخش زیادی از مردم ایران به احمدی‌نژاد که به ظاهر مهم‌ترین دشمن صهیونیسم و امپریالیسم است رأی دهند.

در خارج از ایران، با وجود عدم انتشار هرگونه اعلامیه‌ای رسمی، اما اقشار قابل توجهی از طیف مجامع صهیونیستی و نئوکان در آمریکا و اسرائیل امیدوار به پیروزی احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری بودند. دانیال پایپز، روزنامه‌نگار نئوکان روزنامه وال استریت ژورنال در پاسخ به یک سؤال بطور علنی اعلام کرد که «اگر من بودم، به احمدی‌نژاد رأی می‌دادم»، و در ادامه اظهار داشت: «نبرد با کسی که مدام دم از انکار هولوکاست می‌زند برای ما خیلی راحت‌تر است تا نزاع با رئیس‌جمهوری که ممکن است بطور جدی با دولت اوباما سر مسائل هسته‌ای و روابط ایران و آمریکا وارد مذاکرات دیپلماتیک شود.»

«ریچارد سیلورستاین» روزنامه‌نگار اسرائیلی نیز در تأیید این موضوع افزود که شکست احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری به ضرر دستگاه اطلاعاتی طیف راستگرأی اسرائیل است چرا که تمام زحمات این جبهه در مقدمه چینی برای جنگ با حکومت ضد اسرائیلی ایران را هدر می‌دهد.

نشریهٔ ایکونومیست نیز شکست احمدی‌نژاد را باعث ایجاد فشار سیاسی بر دولت بنیامین ناتانیاهو ارزیابی کرد، و موساد نیز علناً اعلام کرد که وجود احمدی‌نژاد را ترجیح می‌دهد.

 

حمایت غیر‌مستقیم مجامع صهیونیستی

«جروسلام پست» می‌نويسد: «بعضی‌ها در تشکيلات دفاعی اسرائيل بی سر و صدا دعا می‌کنند به رغم پيشتازی اخير موسوی در نظرسنجی‌ها، احمدی‌نژاد در رأی گيری روز جمعه برنده شود.»

رئیس سرویس اطلاعاتی اسرائیل در گزارشی به کمیتۀ روابط خارجی پارلمان اسرائیل (کنست) از کودتای انتخاباتی احمدی‌نژاد و تلاش وی برای تکرار ریاست‌جمهوری‌‌اش استقبال کرد.

«میر داگان» رئیس موساد، روز سه‌‌شنبه در گزارش خود به کمیتۀ روابط خارجی و دفاعی گفت: «آشوب‌های اخیر ایران که پیامد اعلام نتایج انتخابات بوده است تا چند روز دیگر پایان می‌پذیرد.»

روزنامۀ اسرائیلی‌ها «آرتص» از قول رئیس موساد نوشت: «در واقع ایران قصد ندارد نتیجۀ انتخابات را تغییر دهد، ما و تمام جهان می‌دانیم که محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور ایران است. اگر کاندیدای اصلاح‌طلب، میرحسین موسوی برنده می‌شد، اسرائیل یک مشکل بسیار جدی داشت، زیرا نیاز داشت به جهان بقبولاند که خطر نگرانی از موسوی که روش‌های جدیدی برای مدیریت دارد، بسیار بیشتر از احمدی‌نژاد است. همچنین موسوی آغاز کنندۀ برنامۀ هسته‌ای ایران در زمان نخست‌وزیری خود بوده است.»

به نقل از العربیه.نت: «صاحب‌نظران براین بارورند که جمعیت 25 هزار نفری یهودیان ایران به احمدی‌نژاد رأی خواهند داد، آنان می‌افزایند که به رغم انکار هلوکاست، تهديد اسرائیل به نابودی و ادامه برنامه اتمی چنین گرأیشی در میان یهودیان ایران وجود دارد.»

روزنامۀ اسرائیلی «یدعوت احارانوت» طی گزارشی به نقل از «دیوید موتای» سخنگوی یهودیان ایرانی مهاجر به اسرائیل نوشت: «یهودیان ایران به احمدی‌نژاد گرایش دارند، زیرا مواضع رقیب وی میرحسین موسوی قابل پیش‌بینی نیست.»

از سوی دیگر «دیوید مناشری» (رئیس مرکز مطالعات ایرانی دانشگاه تل آویو) نیز پیش بینی کرد یهودیان ایران به احمدی‌نژاد رأی دهند.

 

شباهت‌های سعید امامی و احمدی‌نژاد

سعید امامی معاون امنيتی وقت وزارت اطلاعات ايران و از طراحان قتل‌های زنجیره‌ای ایران در مهرماه سال ۱۳۷۵ و در دانشگاه همدان اعلام کرد از طریق «دوستان نئونازی» خود به کتاب‌هایی تاریخی دست‌یافته است که نشان می‌دهد رقم واقعی کشته شدگان در هولوکاست ٢٥٠٬۰۰۰ نفر بوده و رقم ۶٬۰۰۰٬۰۰۰ یهودی کشته شده در هولوکاست را غیرواقعی و دروغ خواند.

تا اوایل دهۀ هفتاد در ایران، هولوکاست یک رویداد حقیقی به شمار می‌رفت و فیلم‌ها و سریال‌های غربی که در تأیید هولوکاست ساخته شده بودند، بدون هیچ توضیحی در شبکه‌های رسمی تلویزیون پخش می‌شد. حتی در سال ۷۲ دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان‌ملل‌متحد، در بیانیه‌ای، کشتار فرقۀ داویدیان در آمریکا را به کشتار دسته جمعی یهودیان توسط آلمان نازی تشبیه کرد.

طرح مسئله انکار هولوکاست اولین بار توسط سعید امامی معاون امنیت وزارت اطلاعات و مجری قتل‌های زنجیره‌ای مطرح شد. کاملاً روشن است که هدف سعید امامی کسی که به همراه گروهش عامل نفوذی موساد اسرائیل بودند از انکار هولوکاست چه بوده است. وی همان پروژه‌ای را آغاز کرده بود که اکنون آقای احمدی‌نژاد ادامه دهنده آن در خدمت منافع صهیونیسم جهانی است.

قبل از آغاز ماجرأی قتل‌های زنجیره‌ای سعید امامی سخنرانی‌ای کرد که: «ما باید در مقابل تهاجم فرهنگی کار فرهنگی کنیم» که بعد از مدت کوتاهی، قتل‌های زنجیره‌ای اتفاق افتاد. اخیراً بعد از وقایع پس از انتخابات هم احمدی‌نژاد همین سخنان را تکرار کرد که می‌بینیم تا به حال چندین قتل و ترور اتفاق افتاده است.

ماجرأی 18 تیر 1378 و روزنامۀ سلام

روزنامه سلام در ۱۵ تیر ۱۳۷۸ نامه‌ای از سعید امامی را منتشر ساخت که وی خواستار اعمال محدودیت بیشتر برای نویسندگان و مترجمان شده بود. در پی چاپ این نامه که ضربه سنگینی به جناح محافظه کار (اصول گرأیان) به‌شمار می‌رفت دادگاه ویژۀ روحانیت روزنامۀ سلام را توقیف کرد و تجمع اعتراضی دانشجویان در کوی دانشگاه با یورش سهمگین پلیس و نیروهای لباس شخصی موج گسترده‌ای از درگیری میان مردم و نظام را برای یک هفته در سراسر کشور رقم زد.

احمدی‌نژاد یکی از شاکیان روزنامه سلام بود.

 

سعید امامی و مناسک شیطانی فراماسونری

سعید امامی، همسرش و بقیه همکاران فراماسونش در محافل بسیار سری، اقدام به اجرأی مناسک شیطانی از جمله خوردن خون، اعضا و جوارح انسان، پاره کردن و انواع توهین به قرآن، نشستن روی قرآن و خواندن وردهای شیطانی، همجنس‌بازی به شنیع‌ترین شکل ممکن (در اعتقادات این فرقه از یهودیان از مهم‌ترین مناسک است)، خواندن ورد‌های شیطانی، سحر و جادوگری و بسیاری از مراسم شیطانی دیگر برای عبادت و ارتباط با شیاطین و برای گرفتن نیروهای ماورالطبیعه شیطانی از شیاطین می‌کردند.

در واقع این شیاطین انسان‌نما چگونه می‌توانستند در ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای چنین جنایت‌هایی را انجام دهند که حتّی از تصور انسان خارج است. هیچ‌کس ماجرای قتل وحشیانۀ فروهرها را از یاد نمی‌برد، در آن ماجرا سعید امامی و همکارانش بعد از کشتن آن دو آزاده بوسیله 68 ضربۀ چاقو به هر‌کدام، اقدام به تکه‌تکه کردن اعضای بدن آن دو کرده و اعضای بدن آن دو را در مکان‌های مختلف خانه شان پخش کردند، تعدادی از اجساد افراد، در ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای هیچ وقت پیدا نشد، شاید سعید امامی و همکارانش اقدام به خوردن آن افراد کرده‌اند.

بزودی جزئیات بیشتری از مناسک شیطانی سعید امامی و گروهش و اجساد بسیاری از افرادی که در ماجرای 18 تیر 1378 و وقایعی که پس از انتخابات اخیر اتفاق افتاد منتشر خواهیم کرد.

برای بسیاری افراد این مطالب باور کردنی نیست اما بارها در اخبار دنیا خبرهایی منتشر شده و می‌شود که این مطالب را تأیید می‌کند بطور مثال افراد زیادی را در آلمان و کشورهای دیگر دستگیر کردند که هرچند وقت یکبار فردی را می‌کشتند و می‌خوردند از جمله فردی که حدود 2 سال پیش در آلمان دستگیر کردند که نه‌تنها به خوردن 20 انسان اعتراف کرد بلکه به این اعمال شیطانی افتخار می‌کرد و دکتری در امریکا که 300 جنین انسان را خورده بود و تعداد زیادی جنین دیگر در یخچال خانه خود ذخیره کرده بود و بسیاری نمونه های دیگر.

 

هولوکاست ابزار مظلوم نمایی اسرائیل

 کنفرانس ضد نژاد‌پرستی دوربان 2: بعد از جنگ غزه که اسرائیل به علت بازتاب جنایاتش به شدت در دنیا منفور شد، کشورهای اروپایی حامی اسرائیل به علت فشار مردم بر آنها دست از حمایت اسرائیل برداشتند. در پی این ماجرا اسرائیل با یک بحران بین‌المللی مواجه شد و باید این تنفر جهانی به ترحم جهانی تبدیل شده و دوباره مظلوم نمایی کند و حمایت از دست رفته‌اش را باز گرداند.

با توجه به اینکه 90 درصد رسانه‌های دنیا در مالکیت صهیونیست‌هاست آنها به راحتی می‌توانستند با پوشش گستردۀ ‌این کنفرانس و فریب افکار عمومی، اهداف خود را عملی سازند.

چندی بعد کنفرانس دوربان 2 (کنفرانس ضد نژاد‌پرستی) برگزار می‌شود و در عین ناباوری از احمدی‌نژاد به عنوان تنها رییس‌جمهور، کسی که به یهود‌ستیزی و نژاد‌پرستی و انکار هولوکاست در دنیا شناخته شده به کنفرانس ضد نژاد‌پرستی دعوت می‌شود. سیاستمداران اروپا قبل آغاز کنفرانس به احمدی‌نژاد هشدار می‌دهند که اگر موضوع هولوکاست رو انکار کند، کنفرانس را ترک خواهند کرد.

احمدی‌نژاد در سخنان خود به اسرائیل حمله کرد و آن را یک دولت نژادپرست خواند که فلسطین را اشغال کرده است.

اظهارات احمدی‌نژاد در دومین نشست ضد نژاد‌پرستی سازمان‌ملل (دوربان 2) دربارۀ اسرائیل منجر به خروج نمایندگان برخی از کشورهای غربی از محل سخنرانی شد.

«کارشناسان معتقدند اقدام افراطی احمدی‌نژاد در این کنفرانس بالاترین خدمت را به صهیونیست‌ها کرد و مانع اجماع کشورهای شرکت کننده برای صدور بیانیه‌ای در محکومیت اسرائیل شد.»

احمدی‌نژاد با اینکه از هشدار کشورهای اروپایی و پیامدهای این ماجرا کاملاً اطلاع داشت دوباره در اقدامی برنامه‌ریزی شده هولوکاست را انکار کرد و بار دیگر اسرائیل (صهیونیست‌ها) را از یک بحران نجات داد.

از سوی دیگر دست آورد انکار هولوکاست برای مردم ایران چیزی جز تحقیر و منزوی کردن ملّت ایران نبود، ملتی که 2500 سال پیش اولین بیانیۀ حقوق‌بشر را به جهان معرفی کرد، به‌طوریکه امروز مردم دنیا ظهور بنیادگرایی اسلامی را با ظهور فاشیسم در آلمان نازی و احمدی‌نژاد را با هیتلر مقایسه می‌کنند و در حقیقت احمدی‌نژاد را هیتلر نوین برخواسته از بنیادگرایی اسلامی می‌دانند.

اندکی پس از کنفرانس بین‌المللی ضد نژاد‌پرستی دوربان 2 کمیتۀ «آی-پک» قدرتمندترین لابی صهیونیستی آمریکا جلسه‌ای غیر علنی تشکیل داد که فلیپ وایس جزئیات این جلسه را افشا کرد.

فیلیپ وایس یک یهودی آمریکایی ضد‌صهیونیست است که گزارشی در مورد نشست ماهانۀ قدرتمندترین لابی صهیونیست‌ها در امریکا (AIPAC) در سایت خود با عنوان «سخنرانان آي-پک AIPAC، احمدی‌نژاد را هديه‌‌ای برای اسرائيل می‌دانند» منتشر کرده:

به نوشتۀ وایس، در کنفرانس سياستگذاری AIPAC، دو سخنران از جمله «ايلان برمن» (معاون «شورای سياست خارجی آمريکا») نیز هست تأکيد کردند: «احمدی‌نژاد يک هديه و لطفی است که بر ما ارزانی شده است و ما به حفظ و نگهداری آن نيازمند هستيم. اگر مردم ايران، احمدی‌نژاد را در انتخابات ماه آينده به رياست‌جمهوری ايران برنگزينند، موقعيت آي-پک در زمينۀ تبليغ عليه «سلاح‌های اتمی ايران» آسيب خواهد ديد.

AIPAC speakers portray Ahmadinejad as a ‘gift’

http://mondoweiss.net/2009/05/aipac-speaker-calls-ahmadinejad-the-gift-that-keeps-on-giving-2.html

عکس‌هایی از سربازان ارتش اسرائیل در دست است که صورت احمدی‌نژاد را روی لباس آنان نشان می‌دهد. روی لباس زیر این سربازان عبارت I Love Mahmud به معنی من عاشق محمودم نوشته شده است.

   بازیگران جنگ‌های جهانی

 هیتلر، استالین و ترومن بازیگران و مجریان جنگ جهانی دوم

احمدی‌نژاد، پوتین و اوباما بازیگران و مجریان جنگ جهانی سوم

احمدی‌نژاد با اظهارات افراطی و جنجالیش (اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود( خود را در جهان هیتلر زمانه معرفی کرده و مردم مسلمان ایران نیز سربازان بنیادگرای این هیتلر جدید به دنیا معرفی می‌شوند.

یوری آونری روزنامه‌نگار اسرائیلی، فعال صلح فلسطین و اسرائیل در مقاله‌ای با نام «احمدی‌نژاد عامل نیست اما به سود اسرائیل عمل می‌کند» بسیار زیبا این راز را رمزگشایی می‌کند:

«من منظورم این نیست که احمدی‌نژاد عامل سرویس مخفی اسرائیل یعنی موساد است. نمی‌خواهم به خاطر چنین تهمت‌ها تحت تعقیب قرار بگیرم. فقط منظورم این است که اگر مأمور موساد بود، متفاوت‌تر از این عمل نمی‌کرد که می‌کند. و اگر مأمور نبود، موساد تمام سعی خود را در استخدام او می‌کرد.»

و در قسمتی در مورد هدف از زنده کردن خاطرۀ هولوکاست در جهان می‌گوید:

«تمام اینها (هدف از انکار هولوکاست) به ماجرای هولوکاست باز می‌گردد، خاطرۀ هولوکاست تمام یهودیان دنیا را با هم متحد می‌کند.

همۀ یهودیان دنیا از دولت اسرائیل، که خود را دولت بازماندگان هولوکاست می‌نامد، پشتیبانی می‌کنند. اما زمان می‌گذرد و خاطره‌ها نیز محو می‌شوند. بنابراین نیاز به وسیله‌ای است که آن خاطره را مجددا زنده کند و این همبستگی را محکم‌تر و چه کسی بهتر از یک دشمن واقعی به نام «هیتلر دوم»(احمدی‌نژاد) که ذهن میلیون‌ها یهودی را تحریک کند؟ یکبار، این هیتلر دوم، جمال عبدالناصر بود که او را دیکتاتور مصری می‌گفتند. دفعۀ بعد این عنوان را به یاسر عرفات دادند. امروز هم حماس این نقش را بازی می‌کند، اما این مقدار کافی نیست. هیچ راهی نیست تا بتوان بقیه را متقاعد کرد که حماس امکان نابود کردن اسرائیل را دارد. احمدی‌نژاد (هیتلر دوم) بهترین گزینه برای این نقش است. او به طور ثابت وجود هولوکاست را انکار کرده است. او در گفته‌هایش خواستار محو اسرائیل شده است. او روی تولید بمب‌اتمی کار می‌کند. همین عوامل است که از او چهره‌ای هولناک می‌سازد چون با چند بمب‌اتمی می‌توان کل جمعیت اسرائیل را نابود کرد.

بنابراین، ما یک «هیتلر دوم» داریم که می‌خواهد «هولوکاست دوم» (نابودی اسرائیل بوسیله بمب‌اتم ایران) را پایه گذاری کند. تمام یهودیان سراسر دنیا می‌توانند علیه او بسیج شوند. یهودیان بدون او چطور می‌توانند چنین کاری انجام دهند؟»

 

ساواک، وزارت اطلاعات اسرائیل

ساواک ایران را اسرائیل تأسیس و تجهیز کرد و آموزش داد و بسیاری از مسئولان ساواک یهودی و بهایی و وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی بودند، از جمله «ارتشبد نصیری» که از بهائیان سمنان بود.

معمولاً در روزهای دهۀ فجر هر سال برنامه‌ای مستند در مورد نفوذی‌های اسرائیل در ساواک پخش می‌شود. در این برنامه نفوذی‌های اسرائیل اعتراف می‌کنند که برای خرافاتی کردن مردم ساده و مذهبی ایران اقدام به پخش شایعاتی از جمله «عکس خمینی تو ماه» و بسیاری دیگر کردند. به نظر شما آیا این مردم فریبی به نفع شاه بود یا خمینی، واضح است که این مردم فریبی شدیداً به نفع آقای خمینی منجر شد به‌طوریکه پدر و مادر بزرگ‌های ما هم اعتراف می‌کردند که وقتی ما همگی به ما خیره می‌شدیم با این‌که تصویر خمینی را نمی‌دیدیم اما شک نداشتیم که عکس خمینی تو ماه و ما چون گناهکاریم نمی‌بینیم.

اگر کمی در کتابهای تاریخی و اینترنت جستجو کنید اسنادی را پیدا خواهید کرد که نشان می‌دهد امریکا، انگلیس و اسرائیل شدیداً برای سقوط شاه تلاش می‌کرد، اما اکنون برای بقای جمهوری اسلامی تلاش می‌کند. در این لینک اسناد ارتباط رهبران ایران با انگلیس و امریکا در زمان انقلاب سال 57 موجود است، برای دسترسی به این اسناد در قسمت جستجوی سایت سال 1979 و نام ایران را تایپ کنید.

http://www.nationalarchives.gov.uk/default.htm

 

حامیان احمدی‌نژاد

 وابستگی احمدی‌نژاد به انجمن حجتیه، حزب مؤتلفۀ اسلامی و جامعۀ روحانیت مبارز سه جریان حاکم بر کشور که ارتباطات گستردۀ آنها با محافل انگلیسی صهیونیستی افشا گشته است.

انجمن حجتیه در سایت ویکی‌پدیا به عنوان معدود انجمن‌های سرّی و قدرتمند جهان در کنار فراماسونری، ایلومیناتی (روشن ضمیران)،

بیلدربرگ و انجمن جمجمه و استخوان که جرج‌بوش و جان‌کری در آن عضو هستند شناخته می‌شود.

لینک انجمن‌های سری در ویکی پدیا

از مهم‌ترین حامیانش خاندان نزول‌خوار قوامیان (صاحبان بانک قوامین) هستند.

سعید امامی با نام اصلی دانیال قوامی از خاندان قوامی هاست.

http://www.shahbazi.org/blog/Archive/8712.htm

 

رابطۀ اقتصادی ایران و اسرائیل

بر خلاف مصوبات مجلس مبنی بر جریمۀ شرکت‌هایی که با اسرائیل رابطه اقتصادی دارند، ایران با اسرائیل رابطۀ اقتصادی گسترده‌ای دارد.

برای مثال، حضور شرکت‌های انگلیسی صهیونیستی در مافیای نفت ایران است.

لینک مربوطه

ماجرای پرتقال‌های اسرائیلی

شرکت نستله و بسیاری دیگر . . .

 

 مذاکرۀ ایران با آمریکا

 چرا احمدی‌نژاد برای مذاکره با آمریکا تلاش می‌کند؟

از آنجا که دولت آمریکا 30 سال سیاست تحریم و مقابله و تحدید به جنگ را با ایران پیش گرفت و به نتیجه نرسید، با به روی کار آمدن مجدد دموکرات‌ها بعد از دوره 8 سالۀ ریاست‌جمهوری جرج بوش، این بار دموکرات‌ها تصمیم گرفتند که با انجام آخرین تلاش‌ها از جمله مذاکره با ایران به یک نتیجۀ واحد برسند، چون نتایج 30 سال مقابله دولت آمریکا با نظام ایران موجب شد ایران در عین منزوی شدن در خارج، در داخل متحد شود. همین‌طور احمدی‌نژاد می‌خواهد با کشیدن آمریکا پای میز مذاکره سیاست آمریکا را شکست خورده در مقابل سیاست دولت او نشان دهد که اولاً باعث یک پیروزی بزرگ برای او در داخل شده که اعتبار شدیدی چه در بین حامیان و چه در بین مخالفان بدست خواهد آورد که شدیداً از فشار داخلی خواهد کاست و به تثبیت موقعیت او در داخل و خارج خواهد انجامید، ثانیا بدین وسیله تمام نا بسامانی‌ها را توجیه کرده و اعتراض‌ها به عملکرد دولت او بی‌اثر می‌شود و ثالثاً احمدی‌نژاد در پی مذاکرۀ آمریکا، با باند مافیایی حامی اوست.

اما هدف پشت پردۀ او چیست؟

اسرائیل سالهاست که در پی متقاعد کردن آمریکا برای جنگ با ایران است، اما هنوز نتوانسته رضایت کامل سیاست مداران آمریکا را برای جنگ با ایران بگیرد، به‌دلیل اینکه هنوز بخش قابل توجهی از سیاست مداران آمریکا اعتقاد به مذاکره با ایران، برای آخرین بار را دارند. اما اگر این بار تلاش آمریکا برای مذاکره با ایران به نتیجه نرسد، دو جناح رقیب در آمریکا با هم به نتیجه‌ای واحد رسیده و متحد می‌شوند که نتیجه‌ای جز جنگ نخواهد داشت.

در حقیقت مأموریت احمدی‌نژاد از طرف اربابان زرسالار صهیونیستش این است که با تلاش برای بی‌نتیجه ماندن و منحرف کردن مذاکرات، دو جناح رقیب در آمریکا را برای جنگ با ایران متحد کرده تا اهداف اسرائیل برای نابودی ایران تحقق یابد.

 

اساتید و شاگردان شیطانی

 راسپوتین، آلیستر کرولی، کاندولیزا رایس و مشائی استادان شیطانی

تزار، هیتلر، بوش و احمدی‌نژاد شاگردان شیطانی

راسپوتین استاد تزار، آلیستر کرولی استاد هیتلر، کاندولیزا رایس استاد بوش و مشائی استاد احمدی‌نژاد است. اما چه نوع استادی؟

اگر در احوال این افراد جستجو کنید و با ریزبینی دقت کنید متوجه رابطه‌هایی عجیب و بسیار شبیه به هم بین این استاد و شاگردها می‌شوید.

راسپوتین، آلیستر کرولی، کاندولیزا رایس استادان آموزه‌های شیطانی و شیطان‌پرستی به شاگردانی بودند که بزرگترین حادثه‌ها و جنایات را در حافظۀ تاریخ ثبت کردند. این شاگردان باید می‌آموختند که چگونه با استفاده از این آموزه‌های شیطانی اهداف شیطانی اربابان شیطان پرست و زرسالار خود را به اجرا در آورند.

این آموزه‌های شیطانی بود که جنگ‌های صلیبی، جنگ جهانی اول و دوم را آفرید که منجر به وقوع جنایاتی باورنکردنی از جمله قتل عام میلیون‌ها انسان معصوم و بی‌گناه شد. احتمالا در آینده‌ای نزدیک (2012) جنگ جهانی سوم را نیز رقم می‌زنند.

برای اطلاعات دقیق تر به همراه اسناد به این لینک مراجعه کنید:

لینک مربوط به موضوع


 

صهیونیست‌ها، شیطان‌پرستان حاکم بر جهان

این علامات متعلق به سبک‌های موسیقی Heavy Metal یا همان است. همان‌گونه که اطلاع دارید تعداد معدودی از سبک‌های موسیقی، گرایش‌های شیطانی دارند، یعنی بسیاری از آنها شیطان پرستند و بعضی شیطان را ستایش می‌کنند. این سبک‌های موسیقی از نمادهای شیطانی و صهیونیستی، فضایی تاریک و قرمز رنگ، وحشتناک و موسیقی بسیار خشن در نمایش‌های خود استفاده می‌کنند. اعتقادات شیطانی این گروه‌ها همانند انجمن شیطانی فراماسونری است.

شکل زیر نشان دهنده حالت‌های مختلف انگشت‌های شیطان و دارای معانی راز آمیز و شیطانی است. این علامت‌ها بارها توسط فراماسون‌ها و شیطان‌پرستان استفاده شده است.

اگر به شکل سمت چپ که به مجسمۀ شیطان معروف است دقت کنید متوجه می‌شوید که صورت شیطان بسیار شبیه بز است و در شکل سمت راست نیز ستاره پنج پر برعکس، را می بینید که صورت این شیطان یا بز در آن قرار گرفته، این ستاره برعکس به ستارۀ شیطان‌پرستی شناخته می‌شود. پاهای شیطان نیز مانند جن‌ها به شکل ثم است، در روایات اسلامی نیز آمده که شیطان از جنس جن است.

علامت انجمن فراماسونری، گونیا و پرگار و یک حرف G است.

در وسط علامت حرف G از کلمه Goat گرفته شده که به معنی بز است.

 

تعدادی از فراماسون های بزرگ جهان:

 

شاخ‌شیطان (Cornuto) یا بوزقورد (Bozqurd)

عکس آقای احمدی‌نژاد متعلق به سخنرانی ایشان در شهر مرند، در تبریز است که بسیاری معتقدند که وقتی مردم تبریز علامت بوزقورد (Bozqurd) را نشان دادند آقای احمدی‌نژاد هم همان علامت بوزقورد را در پاسخ به مردم تبریز نشان داد.

علامت بوزقورد نماد گرگ خاکستری در افسانه‌های ترک هاست.

اما حقیقت چیز دیگری است:

احمدی‌نژاد بدون اطلاع از علامت بوزقورد، علامت شاخ‌شیطان را که مدت‌ها پیش از اربابان صهیونیستش آموخته بود در پاسخ به مردم تبریز نشان داد.

در نگاه اول دو علامت شاخ‌شیطان (Cornuto) و بوزقورد (Bozqurd) شبیه به هم هستند اما تفاوت آشکار و مهمی دارند که آن دو را از یکدیگر متمایز می‌کند.

شکل اول علامت بوزقورد ترک‌ها را نشان می‌دهد و شکل دوم در پایین علامت شاخ‌شیطان (Cornuto) را نشان می‌دهد.

 

دو انگشت اشاره و کوچک (عمودی) در علامت بوزقورد، نشان گوش‌های گرگ و دو انگشت وسط بعلاوه انگشت شست که رو به جلو خم شده و به هم متصل‌اند، نشان دهنده پوزۀ گرگ هستند.

علامت شاخ‌شیطان Cornuto

 

اما در علامت شاخ‌شیطان (Cornuto) دو انگشت وسط رو به پایین خم می‌شوند و دو انگشت اشاره و کوچک (عمودی) هم نشان دهنده شاخ‌شیطان هستند، انگشت شست هم گاهی رو به داخل خم می‌شود و گاهی رو به خارج باز می‌شود.

در شکل زیر تفاوت آشکار علامت شاخ‌شیطان در دستهای آقای احمدی‌نژاد را با علامت بوزقورد مشاهده می‌کنید.

 

در شکل‌های زیر که افراد ترک علامت بوزقورد را نشان می‌دهند کاملاً مشخص است که دو انگشت وسط خم شده و به انگشت شست متصل‌اند و با علامت شاخ‌شیطان تفاوت آشکار دارند.

 

اما عده‌ای معتقدند که فراماسون‌ها یا شیطان‌پرستان فقط با یک دست علامت شاخ‌شیطان را نشان می‌دهند که نادرست می‌باشد، این عکس‌ها را مشاهده کنید:

 

 نظم نوین جهانی New World Order

صهیونیست‌ها براساس رهنمودهای کتاب‌های مقدس‌شان تورات و تلمود، در اندیشۀ برپایی حکومت جهانی یهود (نظم نوین جهانی) خویش هستند. جهانی که حاکمان و صاحبانش تنها قوم به اصطلاح برگزیدۀ خداوند هستند و تنها آنها حق زندگی بر روی زمین را دارند.

صهیونیست‌ها برای تشکیل حکومتی که باید از نیل تا فرات و در گام‌های بعدی در کل جهان گسترش یابد، در این اندیشه شومند تا همۀ اقوام و ملل روی زمین را نابود کنند.

هدف از تشکیل حکومت جهانی یهود، بخشیدن فرمانروایی و سروری به قوم به اصطلاح برگزیدۀ (یهوه) و مسلط نمودن آنان بر زمین و زمینیان است. یکی از شروط لازم برای تشکیل چنین حکومتی قتل عام تمامی غیریهودیان و مخالفین صهیونیزم می‌باشد.

اما بسیاری می‌پرسند که کشورهای غربی (آمریکا و اروپا) حامی صهیونیزم هستند و احمدی‌نژاد (یا ایران) دشمن صهیونیست‌هاست و در مقابل آنان ایستاده، او در حال ساخت بمب‌اتم است، اسرائیل را بارها تهدید به نابودی با موشک‌هایش می‌کند، حماس و حزب‌الله را علیه اسرائیل مجهز و حمایت می‌کند، یهودیان را با عملیات های تروریستی قتل عام می‌کند، هولوکاست را انکار می‌کند که یهودیان و مردم دنیا را خشمگین کرده، پس چگونه ممکن است عامل صهیونیزم جهانی باشد؟

150،000 نفر از ارتش هیتر یهودی بوده است!

لینک مربوط به موضوع

برای پی بردن به این راز باید به تاریخ دوران جنگ جهانی دوم که بسیار شبیه به دوران ماست رجوع کرد. تا آنجایی که ما اطلاع داریم آدولف هیتلر هم شدیداً نژادپرست و ضدیهود بود و این تفکر را شدیداً با تبلیغات همه جانبه به مردم آلمان القا می‌کرد. اما کالبد شکافی تاریخ نشان می‌دهد، جریان‌هایی که موجب به قدرت رسیدن هیتلر شدند و از او حمایت کردند، یهودیان صهیونیست بودند.

برای رسیدن به جواب، مطالب زیر را بدقت بخوانید:

 

«دکتر هنری ماکو» روشنفکر یهودی کانادایی از جمله انسان‌های شریفی‌ست که بدون توجه به مادیات و بدون واهمه از حملۀ هم‌کیشان خود به افشای جنایتکاران صهیونیستی که او آنها را بدرستی دشمن یهودیان و بشریت می‌داند دست می‌زند، این مقالۀ او بعلت شباهت‌های فریبکاری بوجود آمده در ایران با آنچه در آلمان دوران جنگ جهانی دوم رخ داد، اهمیت فوق‌العادۀ دانستن حقایق پشت پرده را آشکار می‌کند.

دکتر هنری ماکو در سر مقالۀ «من با آن واگنی که هواداران پوتین در آنند همراه نیستم» طعنه‌ای‌ست که نویسنده، همکاران روشنفکر چپ خود را سرزنش می‌کند که فریب پوتین و احمدی‌نژاد را نخورید، در مقالۀ بسیار مهمش این‌چنین نوشته:

«من همانند هرکسی از سرخوردگی و شرمی که ولادیمیر پوتین اخیراً به نیروهای گرجی تحمیل کرد بسیار خشنود شدم، هرچند که در بزرگداشت این موفقیت آن‌گونه که کارل شوارتز در مقالۀ 23 آگوست خود «صهیونیسم غرب حریف خود را در مقابل یافت» انجام داد نیز ملحق نخواهم شد.»

«صهیونیسم را هم‌ردیف نظم نوین جهانی شمردن صحیح نیست. صهیونیسم یکی از بازوهای نظم نوین است، بازوی دیگرش مخالفت با صهیونیسم است که با پوتین در روسیه و احمدی‌نژاد در ایران معرفی می‌شوند. «رافتچایلدها» هر دو را توسط ام-آی-6 کنترل می‌کنند. »

این دیالکتیک نازی-کمونیسم در جنگ دوم جهانی موفق بود. نمی‌توانید جنگ سوم جهانی داشته باشید تا اینکه هر دو طرف را در اختیار داشته باشی. این بار در گردش زمان پوتین و احمدی‌نژاد بعنوان مدافعین ملیت و مذهب ظاهر شدند اما فریب نخورید. این راه و روش رافتچایلدها می‌باشد. آنها بارها دست به شبیه‌سازی مصنوعی گروه‌های مخالف یا تظاهر کنندگان بر علیه جنگ و حتّی نبردهای ساختگی می‌زنند. بدین ترتیب به سود سرشاری می‌رسند و قادر خواهند بود که نتایج بدست آمده از این درگیری را در جهت اهداف خود هماهنگ نمایند. جنگ ما را از حالت متعارف خارج می‌سازد و قادر نخواهیم بود که به مشکل اصلی بپردازیم. در این بین البته ایده‌آلیست‌ها (بیگناهان معتقد-مترجم) مبارزه می‌کنند و برای آرمانشان کشته می‌شوند.

برای کسانی که دنبال مدارک بیشتری هستند بگویم که با تحقیقی نیم ساعته در گوگل دریافتم که پوتین روابطی خودمانی و گرم با بزرگترین خاندان یهودی روسیه یعنی «چاباد لوباویتچرز» دارد. اینکه چگونه هر وقت ولادیمیر گرسنه می‌شد این خانوادۀ یهودی به او غذا می‌دادند، از این رو این علاقه و الفت بین آنها بوجود آمده، شاید هنوز مشغول به خوراندن او هستند. این فرقه یا خاندان به وضوح در صف مقدم تشکیل دهندگان نظم نوین جهانی می‌باشد.

سپس در وب سایت «ریچارد تاملینسون» که مأمور ام-آی-6 بوده و با پوتین جوان، مأمور کا-گ-ب تعلیم دیده بوده خواندم که اینان یاد گرفته بودند خدمتگذار ایلومیناتی‌ها باشند، نگهبانان خودخواندۀ جامعه که برای حکومت کردن زاده شده‌اند.

پوتین توسط ام-آی-6 شستشوی مغزی و کنترل می‌شده و شاید هنوز هم باشد. این شاید توجیه سکوت او در ماجرای غرق کردن زیردریایی کورسک و همچنین کشتار بیرحمانۀ بسلان که با همیاری و رهبری ام-آی-6 صورت گرفت باشد. تاملینسون می‌گوید پوتین دارای رتبۀ «رویال آرک» در فراماسونری بود امّا دیگر یک فراماسون محسوب نمی‌شود و از کنترل مغزی هم خود را رها کرده. از این متعجبم!

من باور نمی‌کنم که پوتین از رافتچایلدها بریده باشد. آیا روسیه دارای یک بانک مرکزی که توسط رافتچایلدها اداره می‌شود نیست؟ همین گفته بس.

احمدی‌نژاد

 

در اینجا رئیس‌جمهور ایران در حال نمایش علامت فراماسونی «شصت و انگشت» نشان شناسایی می‌باشد. دو انگشت نشانه به سمت بالا نشانۀ منفی است.

این با گزارشات رسیده در رابطه با کمک اسرائیل به برنامۀ تسلیحات اتمی ایران مطابقت دارد. اخیراً یکی از رؤسای سابق موساد گفته احمدی‌نژاد با نمایش تهدیدی برای اسرائیل بودن، بهترین هدیه به اسرائیل بود.

«هالوی» به تلویزیون عربی زبان ال‌هورا در روز سه شنبه گفته بود: «احمدی‌نژاد بزرگترین هدیۀ ماست. ما هیچ عملیاتی بهتر از این در موساد نمی‌توانستیم انجام دهیم که یک نفر مثل احمدی‌نژاد رو در ایران به قدرت برسونیم.»

هالوی اضافه می‌کند که: «اظهارات تهدید آمیز رئیس‌جمهور ایران، به تمام جهانیان ثابت کرد که همزیستی با ایرانِ امروز ممکن نیست.»

امیدوارم اسرائیلی‌ها نیز متوجه شوند که چگونه مثل یک مهره به بازی گرفته شده‌اند، به مانند یهودیان اروپا و سرانجام مرگباری که داشتند.

نتیجۀ چند صد سال تلاش صهیونیست‌ها، اجرأی نظم نوین جهانی و حکومت آنان بر جهان است که به احتمال زیاد شروع اجرای آن سال 2012 می‌باشد. اگر در مورد کسانی که خواهان نظم نوین جهانی هستند تحقیق کنید متوجه خواهید شد که تمام آنها عضو انجمن فراماسونری هستند از جمله:

جرج بوش و پدرش، بیل کلینتون، هنری کسینجر، دونالد رامسفلد، مدودوف، گردون برون، انگلا مرکل، و . . .

درخواست احمدی‌نژاد در روسیه برای نظم نوین جهانی (New World Order)

Ahmadinejad Calls for New World Order

http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=85972&sectionid=351020101

George Bush Calls for New World Order

George W Bush Calls for New World Order

Obama Calls for New World Order

http://www.infowars.net/articles/july2008/250708Media.htm

Gordon Brown Calls for New World Order

http://www.infowars.com/gordon-brown-calls-for-new-world-order/

Pope Calls for New World Order

http://www.guardian.co.uk/world/2004/jan/02/catholicism.religion

Medvedev Calls for New World Order

http://www.infowars.com/medvedev-russia-call-for-new-world-order/

Mikhail Gorbachev Calls for New World Order

http://www.highbeam.com/doc/1P1-100384656.html

Henry Kissinger Calls for New World Order

http://www.infowars.com/kissinger-calls-for-a-new-world-order/

Bill Clinton Calls for New World Order

http://www.infowars.com/clips.html

George Bush Calls for New World Order

http://www.bilderberg.org/skulbone.htm

John Kerry Calls for New World Order

http://www.bilderberg.org/skulbone.htm

Joe Biden Calls for New World Order

http://www.infowars.com/joe-bidens-new-world-order-speech/

Hillary Clinton Calls for New World Order

http://www.jeremiahproject.com/newworldorder/nwoarguments.html

Richard Nixon calls for New World Order

http://www.constitution.org/col/cuddy_nwo.htm

Ronald Reagan Calls for New World Order

http://www.mega.nu/ampp/timeline.html

Hillary Clinton Calls for New World Order

http://www.cuttingedge.org/headline.html

Jimmy Carter Calls for New World Order

http://www.infowars.com/former-president-jimmy-carter-supports-call-for-new-911-investigation/

Rockefellers Call for New World Order

http://www.savethemales.ca/130302.html

Tony Blair – Sarkozy – Angela Merkel Calls for New World Order

http://www.augustreview.com/news_commentary/trilateral_commission/chorus_call_for_new_world_order_20090108109 /

اما اگر کسی بر خلاف سیاست شیطانی نظم نوین جهانی عمل کند و به مخالفت با آن بپردازد همانند «جان اف-کندی» رئیس‌جمهور محبوب آمریکاییان ترور خواهد شد.

پرزیدنت جان اف-کندی در سخنرانی 27 آوریل 1961 با اعلام خطر از قدرت‌های پشت پرده (ایلومیناتی‌ها، فراماسون‌ها و …) و همین‌طور خطر بزرگ نظم نوین جهانی به مردم آمریکا به طور علنی مخالفت و مقابله خود را با نظم نوین جهانی اعلام کرد.

لینک ترجمه در همین سایت

از جمله سیاست‌های پرزیدنت کندی که مخالف با اهداف صهیونیست‌ها بود می‌توان به جلوگیری از جنگ ویتنام و صلح با شوروی و موافقت با شوروی برای خلع سلاح هسته‌ای، که منجر به جلوگیری از برنامه صهیونیست‌ها می‌شد.

دکتر «هنری ماکو» موساد را بانی اصلی ترور جان اف-کندی می‌داند.

Kennedy Warns America of New World Order

http://video.google.com/videoplay?docid=642552841321950688#

احمدی‌نژاد و «لری کینگ» مجری معروف CNN

لری کینگ مشهورترین و محبوبترین مجری خبرگزاری CNN، تا بحال دو بار با احمدی‌نژاد مصاحبه داشته و در پایان مصاحبه اظهار ضعف کرده و احمدی‌نژاد را به خاطر جواب‌های به ظاهر منطقی‌اش تحسین کرده که موجب محبوبیت شدید احمدی‌نژاد شده است. اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که احمدی‌نژاد بر خلاف ادعای لری کینگ، بسیاری مواقع از پاسخ دادن به سؤال خبرنگاران عادی عاجز است و یا جواب بی‌ربطی می‌دهد یا سؤال را با سؤال پاسخ می‌دهد.

غیرمنطقی است که یک مجری خبری با بیش از چند دهه سابقه و تجربه در یکی از بزرگترین خبرگزاری‌های دنیا، از یک سیاستمدار کم‌سواد که مدرک دانشگاهیش (دکترای ترافیک) مثل مدرک دکتر کردان، شکست بخورد و عجیب‌تر از آن این است که لری کینگ در هر دو بار مصاحبه، چندین بار اظهار عجز و ناتوانی و شکست از احمدی‌نژاد می‌کند.

مدتی پیش برنامه‌ای رو از صدای آمریکا نشون می‌داد که در آن برنامه نشان می‌داد که همسر ریگان به همراه لری کینگ از بوش در انتخابات ریاست‌جمهوری حمایت می‌کند. خانوادۀ ریگان و بوش که هر دو از رئیس‌جمهورهای سابق آمریکا و فراماسونرهای معروف هستند.

در حقیقت آن موقع شک من در مورد لری کینگ به یقین تبدیل شد که او هم عضو همان انجمنی است که احمدی‌نژاد در آن عضو است.

اما سند دیگری هم هست که آن نحوۀ دست دادن احمدی‌نژاد با لری کینگ فراماسون است. در انجمن فراماسونری، اعضا انجمن اینگونه با یکدیگر دست می‌دهند، به این دست دادن ماسونیک می‌گویند.

http://www.henrymakow.com/masons_run_world_charade.html

مأموریت احمدی‌نژاد

 احمدی‌نژاد مأموریت‌های زیادی دارد که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است:

 1. نابودی و فلج کردن اقتصاد ایران
 2. به‌راه انداختن جنگ داخلی
 3. ساخت بمب‌اتم
 4. مذاکره با آمریکا برای منحرف و بی‌نتیجه کردن مذاکرات که منجر به اتحاد دو جناح رقیب آمریکا برای جنگ با ایران می‌شود
 5. به‌راه انداختن جنگ جهانی سوم و نابودی کامل ایران در جهت اهداف صهیونیزم جهانی

هدف اسرائیل از تلاش برای بقای نظام جمهوری اسلامی چیست؟

این نکته را ذکر کنم بین نظام جمهوری اسلامی با مردم و کشور ایران تفاوت قائل شوید تا متوجه این مطالب شوید.

اسرائیل در تلاش برای بقای نظام جمهوری اسلامی است و در عین حال در تلاش برای نابودی اسلام، فرهنگ، کشور و مردم ایران است.

اما چرا و چگونه؟

در حقیقت اسرائیل با استفاده از نظام جمهوری اسلامی هدف‌های خود را در ایران، منطقه و جهان به نتیجه می‌رساند.

در حقیقت نظام جمهوری اسلامی ایران ابزار اجرای اهداف صهیونیزم جهانی است.

بوسیله این نظام جمهوری اسلامی است که اسرائیل:

 • می‌تواند اسلام را با اشاعه انحرافات و خرافات و تحجر، بوسیله خود مسلمانان در دنیا نابود کند که هم‌اکنون شاهد آن در جهان هستیم.
 • می‌تواند از متحد شدن ملل مسلمان خصوصاً ایران و اعراب جلوگیری کند.
 • می‌تواند با دخالت نظام ایران در کشورهای دنیا، خصوصاً کشورهای عرب مسلمان، اعراب را که زمانی دشمن اسرائیل بودند از ترس ایران به اسرائیل روی آورده و بدین وسیله ایران باعث می‌شود اعراب از تقابل اسرائیل خارج شده و به تعامل با آن روی آورند که هم‌اکنون شاهد آن هستیم.
 • می‌تواند مردم ایران را در فقر و گرسنگی و بی سوادی و خرافات و تحجر و بی فرهنگی قرار دهد.
 • می‌تواند عظمت ملّت ایران را نابود کرده بسیار در جهان تحقیر کند به‌طوریکه هم‌اکنون می بینیم که ملّت ایران به شدت عقده حقارت پیدا کرده و اعتماد به خود را از دست داده است.
 • می‌تواند دشمنان خود را در جهان بوسیله مأموران اطلاعاتی ایران ترور و نابود کند که اگر هم زمانی عاملان ترور مشخص شد مسئولیتش متوجه ایران شود.
 • می‌تواند حادثه 11 سپتامبر و بسیاری دیگر از جنایت ها را به یاری ایران اجرا کند.
 • می‌تواند با تحریم کردن، ایران را مجبور به خرید چندین برابر گرانتر از مافیای اقتصادی صهیونیزم کند.
 • می‌تواند هولوکاست را انکار کند تا اسرائیل جنایتکار در جهان مظلوم جلوه داده شود.
 • می‌تواند قدیمی‌ترین و کاملترین فرهنگ را نابود کند تا در جهان الگو قرار داده نشود.
 • می‌تواند کالاهای خود را به ایران وارد کند و در ایران بازار خوبی بدست آورد.
 • می‌تواند مردم ایران را نابود و کشور ایران را غارت کند.
 • می‌تواند دنیا را علیه تحریم و جنگ با ایران متحد کند.
 • می‌تواند جنگ جهانی سوم را براه بیندازد.
 • می‌تواند نظم نوین جهانی را اجرا کند.

 

پایان ماجرا به کجا می‌رود؟

این مسئله بستگی به خواست مردم ایران دارد. جنبش و جوشش و بیداری عظیمی در بیش از 80 درصد مردم ایران بوجود آمده است. در حقیقت نیروی عظیمی بوجود آمده و به سرعت در حال حرکت است و مسیر این جنبش بستگی به هشیاری مردم دارد.

اگر مردم استقامت کرده و اعتراضات مسالمت آمیز خود را پیگیری کنند، سرانجام حکومت مجبور به کوتاه آمدن و پذیرفتن خواست مردم می‌شود.

 اما اگر حکومت به سرکوب شدید و کشتار مردم ادامه دهد، شاید مردم چند روزی ساکت شوند اما با خروشی به مراتب شدید تر فوران خواهند کرد که منجر به سقوط حکومت می‌شود.

شاید حکومت بدترین گزینه را انتخاب کند و اقدام به دستگیری و یا ترور سران جنبش سبز کند که این کار نه‌تنها از حرکت مردم جلوگیری نخواهد کرد بلکه این حرکت را بسیار سریعتر و غیرقابل کنترل خواهد کرد. ریسکی بسیار خطرناک و کاملاً غیرمنطقی است که بدون شک منجر به سقوط رژیم خواهد شد.

 اما راه دیگری هم هست که آن جنگ است که می‌تواند مانند جنگ 30 سال پیش باعث دوام کوتاه مدت رژیم شود. این جنگ براحتی با توافق مخفیانه با اسرائیل یا آمریکا و در قالب بمباران مراکز هسته‌ای اتفاق بیافتد که در خلال این جنگ رژیم با دستگیری و ترور و سرکوب مخالفان می‌تواند مدتی دیگر دوام یابد.

 برای فهمیدن حقیقت چیزی بهتر از رجوع به تاریخ نیست، به گواه تاریخ وقایع جاری در ایران نشان دهنده انقلابی قریب‌الوقوع است، در حقیقت انقلاب واقعی در قلب‌های مردم اتفاق افتاده که این مسئله نه با تهدید، نه با سرکوب و نه با کشتار از بین می‌رود.

 نور در تاریکترین لحظات شب سپیده می‌زند و ساعتی بعد خورشید طلوع می‌کند. اکنون ما در ساعت بین سپیده و طلوع خورشید قرار داریم.

درود به ملّت آزاده و صلح جو و حق طلب ایران

جهت تحقیق در اینترنت:

تاریخ‌نویس و محقق معاصر استاد «عبدالله شهبازی» http://www.shahbazi.org

دکتر «هنری ماکو» http://www.henrymakow.com

http://anosiha.blogspot.com

Advertisements
 1. هنوز دیدگاهی داده نشده است.
 1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: